SAMSUNG - Odyssey Neo G9 G95NC - LS57CG952NUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #213837
Gyártó Samsung
CikkszámLS57CG952NUXEN
Frissítve13 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 57"
Kijelző max. felbontás 7680x2160
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.0
Képarány 32:9
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 240Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Magasságállítás
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • DisplayHDR 1000
  • HDR 10+
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • LED Világítás
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1000R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)420 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány2,500 : 1
  • Felbontás7,680 x 2,160
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)57
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1394.6112 x 392.2344 mm
  • Ívelt képernyő1000R
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)420 cd/㎡
  • Fényerő (perc)350 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega DCR
  • HDR (High Dynamic Range)VESA DisplayHDR 1000
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Mini LED Local DimmingIgen (2,392 zóna)
  • Felbontás7,680 x 2,160
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)Typ 95%
  • KépkockasebességMax 240Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 10
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Frissítési ráta optimizálóIgen
  • Szuper Aréna játékélményIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
  • KVM SwitchIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió2.1
  • HDCP Version (DP)2.2
  • Display Port Kimenet VerzióNem
  • HDMI3 db
  • HDMI Verzió2.1
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Micro HDMI VersionNem
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub2
  • USB Hub Verzió3.0
  • USB-C töltésNem
Hang
  • Speaker OutputNem
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10℃~40℃
  • Páratartalom10%~80%, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • SzínmódSzórakozás/Grafika/Eco/Szabvány játék/FPS/RTS/RPG/Sport/Eredeti/Egyéni
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFehér
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0mm( ± 5.0mm)
  • Döntés-3.0º(± 2°) ~ 10.0º(± 2°)
  • Forgatás-15.0º (± 2°)~ 15.0º(± 2°)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
Töltés
  • TápegységAC100-240V 50/60Hz
  • Energiafogyasztás (Maximum)300 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)59.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)86 kWh
  • TípusBelső energia
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1327.5 x 601.0 x 499.6 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1327.5 x 429.5 x 338.4 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1455 x 420 x 557 mm
Súly
  • Súly talppal19.0 kg
  • Beállított súly állvány nélkül15.4 kg
  • Csomag súlya26.8 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • HDMI kábelIgen
  • DP kábelIgen
  • USB 3.0 kábelIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • UL Glare FreeIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung - Odyssey G9 G95C - LS49CG950EUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • VA
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.0
  • 32:9
  • 240Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • HDR 10+
  • PIP funkció (kép a képben)
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • LED Világítás
Samsung - Odyssey OLED G9 G95SC - LS49CG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • OLED
  • 32:9
  • 2 x 5W
  • 240Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • Távirányító
  • Bluetooth
  • DisplayHDR 400
  • Adaptive Sync
  • Smart
  • WIFI
LENOVO - ThinkVision 27 3D - 63F1UAT3EU
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • USB Type-C
  • 16:9
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • 4ms
Dell - UltraSharp 32 U3224KBA - 210-BHNX
  • 32"
  • IPS
  • USB 3.2 (Gen2)
  • RJ45
  • USB Type-C
  • HDMI
  • Mini DisplayPort
  • Thunderbolt 4
  • 16:9
  • 2 x 7W
  • 60Hz