Samsung - Odyssey Ark G97NC - LS55CG970NUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #221081
Gyártó Samsung
CikkszámLS55CG970NUXDU
Frissítve12 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 55"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 60W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 165Hz
VESA felfogatás 200x200
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • HDR 10+
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Smart
  • WIFI
  • Bluetooth
  • Távirányító
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1000R
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)600 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1,000,000:1 (Statikus)
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)55
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1209.6(H) x 680.4(V)
  • Ívelt képernyő1000R
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)600 cd/㎡
  • Fényerő (perc)420 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega DCR
  • HDR (High Dynamic Range)Quantum HDR 32x
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Mini LED Local DimmingIgen (1,056 zóna)
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)95%(Typ.)
  • KépkockasebességMax 165Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • Játék módIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 10
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Game Bar 2.0Igen
  • HDMI-CECIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
  • Ultraszéles Játék nézetIgen
  • KVM SwitchIgen
Smart Szolgáltatás
  • Okos típusSmart / Okos
  • Operációs rendszerTizen™
  • Webes szolgáltatásMicrosoft 365
  • SmartThings HubIgen
  • Vezeték nélküli DeXIgen
  • My ContentsIgen
  • Multi ViewIgen
  • Smart CalibrationAlap
  • NFTNifty Gateway
  • Koppints a nézetreIgen
  • Távoli hozzáférésIgen
Interfész
  • Vezeték nélküli kijelzőIgen
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI3 db
  • HDMI Verzió2.1*2, 2.0*1
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub2
  • USB Hub Verzió2
  • Ethernet (LAN)1 EA
  • Beépített Wi-FiIgen (WiFi5)
  • BluetoothIgen (5.2)
  • Beépített kameraNem
Hang
  • HangszóróIgen
  • Speaker Output60W
  • Adaptív hangIgen
Működési feltételek
  • Hőmérséklet0℃~40℃
  • Páratartalom10%~80%, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • SzínmódEco/Standard/Dynamic/Movie/Graphic/Entertain/Filmmaker Mode
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány)Landscape : 0~270mm(±5mm), Portrait : 0~30mm(±5mm)
  • DöntésLandscape : -10˚(±2˚)~10˚(±2˚), Portrait : -13˚(±2˚)~10˚(±2˚)
  • Pivot-90˚(±2˚)~90˚(±2˚)
  • Fali tartó200 x 200
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
Töltés
  • TápegységAC100-240V 50/60Hz
  • Energiafogyasztás (Maximum)140 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)80.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (éves)117 kWh
  • TípusBelső energia
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1174.8 x 1102.0 x 379.0 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1174.8 x 704.8 x 251.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1362.0 x 922.0 x 317.0 mm
Súly
  • Súly talppal41.5 kg
  • Beállított súly állvány nélkül21.1 kg
  • Csomag súlya57.1 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • HDMI kábelIgen
  • TávirányítóIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • UL Glare FreeIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
SAMSUNG - Odyssey Neo G8 G85NB - LS32BG850NPXEN
  • 32"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • VA
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.0
  • 16:9
  • Nincs
  • 240Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • QuantumHDR 2000
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Adaptive Sync
  • NVIDIA G-Sync
  • LED Világítás
LG - 37G800A-B
  • 36,5"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • VA
  • USB Type-C
  • USB 3.0
  • 16:9
  • 2 x 5W
  • 165Hz
  • 100x100
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 1ms
  • DisplayHDR 600
LENOVO - ThinkVision 27 3D - 63F1UAT3EU
  • 27"
  • IPS
  • USB Type-C
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • 4ms
  • HDR 10
SAMSUNG - Odyssey Neo G9 G95NC - LS57CG952NUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 57"
  • 7680x2160
  • 32:9
  • 240Hz