Periféria

Betöltés... Kérjük várjon!

Delock - Ismétlő HDMI 4K 30m - 11403
-6%

Delock - Ismétlő HDMI 4K 30m - 11403

9 160 Ft
(7 212 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Adapter
Delock - USB hosszabbító kábel 5m erõsítõ - 82308
-12%
  • USB A
  • Hosszabbító
  • 5m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
Gembird Jack stereo 3,5mm -> 2db RCA M/M audio kábel 15m fekete
-5%
  • Jack (Sztereó)(Apa) - RCA(Apa)
  • Átalakító
  • 15m
Gembird HDMI kábel 10m 1.4 M/M fekete
-9%

Gembird HDMI kábel 10m 1.4 M/M fekete

3 550 Ft
(2 795 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Összekötő
  • 10m
  • 3D támogatás
  • Fekete
VALUE - STP CAT5e T-adapter
-6%

VALUE - STP CAT5e T-adapter

2 150 Ft
(1 692 Ft + ÁFA)
  • RJ45 elosztó
Gembird Hálózati tápkábel 4,5m
-6%

Gembird Hálózati tápkábel 4,5m

2 220 Ft
(1 748 Ft + ÁFA)
  • Tápegység (Schuko->IEC C13)
  • 4,5m
DELOCK - Displayport mini -> Displayport 1,8m - 82438
-11%
  • mini DisplayPort - DisplayPort
  • 1,8m
ROLINE Tápkábel PCI Express 8 pin 0.15m
-13%
  • 4PIN - 8PIN 12V
  • 15cm
ROLINE - Kábel HDMI-Mini HDMI Ethernet 2m
-14%

ROLINE - Kábel HDMI-Mini HDMI Ethernet 2m

3 830 Ft
(3 015 Ft + ÁFA)
  • HDMI - mini HDMI
  • Összekötő
  • 2m
VALUE Kábel S-Video M/M 3m
-9%

VALUE Kábel S-Video M/M 3m

1 070 Ft
(842 Ft + ÁFA)
  • S-video - S-video
  • Összekötő
  • 3m
DeLock Cable SATA Slimline female 2pin power to SATA
-8%
  • MOLEX -> SATA
  • 30cm
ROLINE - Adapter DVI-HDMI M/F
-6%

ROLINE - Adapter DVI-HDMI M/F

2 810 Ft
(2 212 Ft + ÁFA)
  • DVI-D (Apa) - HDMI (Anya)
  • Adapter
  • Fekete
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 2m OM4 - 21.15.8772-10
-9%
  • 2m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - Adapter DVI-VGA F/M
-13%

ROLINE - Adapter DVI-VGA F/M

2 300 Ft
(1 811 Ft + ÁFA)
  • VGA (Apa) - DVI-I (Anya)
  • Adapter
  • Fekete
Value 3,5mm jack 2xRCA M/F - 11.99.4340-100
-14%
  • Jack (Sztereó)(Apa) - RCA(Anya)
  • Átalakító
  • 15cm