Samsung - Odyssey OLED G9 G95SC - LS49CG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #215372
Gyártó Samsung
CikkszámLS49CG950SUXDU
Frissítve12 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 49"
Kijelző max. felbontás 5120x1440
Panel típusa OLED
Képarány 32:9
Beépített hangszóró 2 x 5W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 240Hz
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Távirányító
  • Bluetooth
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Adaptive Sync
  • Smart
  • WIFI
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1800R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1,000,000:1
  • Felbontás5,120 x 1,440
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1,196.7x339.2
  • Ívelt képernyő1800R
  • Panel típusOLED
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • HDR (High Dynamic Range)VESA DisplayHDR True Black 400
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Felbontás5,120 x 1,440
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)99% (CIE1976)
  • KépkockasebességMax 240Hz
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • Játék módIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 10
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • VESA Adaptive-SyncIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Game Bar 2.0Igen
  • HDMI-CECIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
Smart Szolgáltatás
  • Okos típusSmart / Okos
  • Operációs rendszerTizen™
  • Távoli térbeli hanginterakcióIgen
  • Webes szolgáltatásMicrosoft 365
  • SmartThings HubIgen
  • Vezeték nélküli DeXIgen
  • My ContentsIgen
  • Multi ViewAkár 2 videó
  • Smart CalibrationAlap
  • NFTNifty Gateway
  • Koppints a nézetreIgen
  • Távoli hozzáférésIgen
Interfész
  • Vezeték nélküli kijelzőIgen
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2.1
  • Micro HDMI1
  • Micro HDMI Version2.1
  • USB Hub3
  • USB Hub Verzió3.0
  • Beépített Wi-FiIgen (WiFi5)
  • BluetoothIgen (5.2)
Hang
  • HangszóróIgen
  • Speaker Output5W x 2ch
  • Adaptív hangAdaptív hang Pro
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80% (Nem lecsapódó)
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • SzínmódStandard/Dynamic/Movie/Graphic/Entertain/Eco
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeEzüst
  • Hátlap színEzüst
  • Állvány színeEzüst
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0
  • Döntés-2° ~15.0°
Töltés
  • TápegységAC100~240V ~50/60Hz
  • Energiafogyasztás (Maximum)220 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)75.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (éves)110 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1194.7 x 529.3 x 236.9 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1194.7 x 365.0 x 180.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1352 x 240 x 474 mm
Súly
  • Súly talppal12.9 kg
  • Beállított súly állvány nélkül9.2 kg
  • Csomag súlya18.5 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • DP kábelIgen
  • TávirányítóIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Ezek is érdekelhetik
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G95SD - LS49DG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 32:9
  • Van
  • 240Hz
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Távirányító
  • Smart
  • WIFI
  • Bluetooth
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G93SD - LS49DG934SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • Nincs
  • 240Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • PIP funkció (kép a képben)
DELL - UltraSharp 49 U4924DW - 210-BGTX (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • IPS
  • HDMI
  • USB 3.2 (Gen2)
  • RJ45
  • Van
  • 60Hz
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 5ms
LG - 49U950A-W (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • IPS
  • USB 3.0
  • 2 x 10W
  • 144Hz