SAMSUNG - S3 S32GF - LS24F320GAUXEN
Azonosító #229587
Gyártó Samsung
CikkszámLS24F320GAUXEN
Frissítve10 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 24"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa IPS
Csatlakozók HDMI
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 120Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 3.7 kg
Termék leírás
  • Felbontás
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Képarány
    16:9
  • Fényerő (tipikus)
    250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
    1000:1(Typical)
  • Reakcióidő (mp)
    5 (GTG)
  • Képkockasebesség
    Max 120Hz
  • Betekintési szög (H/V)
    178˚/178˚
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)
    24
  • Sík / Ívelt
    Sík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)
    527.04 × 296.46 mm
  • Képarány
    16:9
  • Panel típus
    IPS
  • Fényerő (tipikus)
    250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)
    200 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
    1000:1(Typical)
  • Kontrasztarány (Dinamikus)
    Mega
  • Felbontás
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Válaszidő (ms)
    5 (GTG)
  • Betekintési szög (H/V)
    178˚/178˚
  • Színtámogatás
    Max 16.7M
  • Színskála (NTSC 1976)
    72% (CIE 1931)
  • Képkockasebesség
    Max 120Hz
Általános jellemzők
  • Energiatakarékosság
    Igen
  • Szemkímélő Üzemmód
    Igen
  • Villódzásmentes technológia
  • Képméret
  • Windows minősítés
    Windows11
  • FreeSync
    Nem
  • G-Sync
    Nem
  • Kikapcsolás időzítő
  • Auto Source Switch
Smart Szolgáltatás
  • Okos típus
Interfész
  • HDMI
    2 db
  • HDMI Verzió
    1.4
  • HDCP Verzió (HDMI)
    1.4
  • Fülhallgató csatlakozó
  • USB Hub
  • USB Hub Verzió
  • USB-C
Hang
  • Hangszóró
  • Speaker Output
Működési feltételek
  • Hőmérséklet
    10℃~ 40℃
  • Páratartalom
    10% ~ 80%, nem lecsapódó
Kialakítás
  • Előlap színe
    Fekete
  • Hátlap szín
    Fekete
  • Állvány színe
  • Állvány típusa
    SIMPLE
  • Döntés
  • Fali tartó
    100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztály
    D
  • Újrahasznosított műanyag
    13.8 %
Töltés
  • Tápegység
    AC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)
    25 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)
    13.4 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)
    0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)
    0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)
    20 kWh
  • Típus
    Külső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)
    540.7 x 428.5 x 175.1 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)
    540.7 x 320.4 x 36.2 mm
  • Csomag mérete (Szé x Ma x Mé)
    636.0 x 100.0 x 363.0 mm
Súly
  • Súly talppal
    2.4 kg
  • Beállított súly állvány nélkül
    2.0 kg
  • Csomag súlya
    3.8 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz
    1.5 m
  • HDMI kábel
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
Ezek is érdekelhetik
Samsung - Essential Monitor S3 S30GD - LS24D300GAUXEN
  • 24"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • VGA
  • HDMI
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Acer - EK251QGbi - UM.KE1EE.G01
  • 24,5"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VGA
  • Nincs
  • 120Hz
  • Dönthető(Tilt)
  • 4ms
  • Adaptive Sync
Dell - SE2425HM - 210-BQZT
  • 24"
  • 100Hz
  • 5ms
Dell - PRO E2425HM - 210-BRDN
  • 24"
  • Displayport
  • 100Hz