LG - UltraGear 27GS85Q-B
Azonosító #224095
Gyártó LG
Cikkszám27GS85Q-B.AEU
Frissítve23 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa NANO IPS
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 200Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • DisplayHDR 400
  • NVIDIA G-Sync
  • AMD FreeSync
Súly 16 kg
Termék leírás
ÁLTALÁNOS
  • Képernyőméret27"PaneltípusIPS
  • Képarány16:9Felbontás2560 x 1440
  • Fényerőtip.: 400 cd/m², min.: 320 cd/m²Kontrasztaránytip.: 1000:1, min.: 700:1
  • Válaszidő (GTG)1ms (GtG at Faster)Láthatósági szög (CR≥10)178º(R/L), 178º(U/D)
  • Színskála (Tip.)DCI-P3 98% (CIE1976)Képfrissítés (Hz)max.: 180 / 200 (O/C)
CSATLAKOZÓK
  • D-SubNemDVI-DNem
  • HDMIIgen (2 db)
    DisplayPortIgen (1 db)
  • ThunderboltNemUSB type-CNem
  • Fejhallgató-kimenet3 pólusú (csak hang)USB Upstream PortIgen (1 db/ver3.0)
  • USB Downstream PortIgen (2 db/ver3.0)
HANG
  • HangszóróNemBluetoothos kapcsolódásNem
TÁPELLÁTÁS
  • TípusKülső áramforrás (Adapter)Bemenet100~240V (50/60Hz)
  • Normál bekapcsolt állapotban (gyári állapot típ.)32.16WTeljesítmény felvétel készenlétbenKevesebb, mint 0.5W
  • Képernyő kikapcsolt állapotábanKevesebb, mint 0.3W
SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK
  • Villódzásmentes képIgenFeketestabilizátorIgen
  • PIPNemPBPNem
  • MaxxAudioNemRich BassNem
  • Kettős vezérlésNemHDRHDR 10
  • Olvasó MódIgenSuper resolution +Nem
  • AMD FreeSync™FreeSyncNVIDIA G-Sync™ kompatibilisIgen
  • Célkereszt funkcióIgenMozgási elmosódáscsökkentésNem
  • OnScreen ControlIgenMikrofonNem
  • KameraNemSmart Energy SavingIgen
  • Mini-LED TechnológiaNemNano IPS™ TechnológiaIgen
  • Advanced True Wide Pol.NemGyári színkalibrációIgen
  • Hardveres szinkalibrációNemColor Weakness módIgen
  • VRR (Variable Refresh Rate)NemDAS mód (Dynamic Action Sync)Igen
  • OverClockingIgenFPS számlálóIgen
  • Felhasználó által beállított billentyűIgenRGB LED világításNem
  • Auto Input SwitchIgenAutomatikus fényerőNem
Mechanika
  • DönthetőségIgenÁllítható magasságIgen
  • PivotIgen
MÉRET/SÚLY
  • Méret - talppal613.5 x 577.7 x 253.7 mm (Fent)
    613.5 x 467.7 x 253.7 mm (Lent)Méret - talp nélkül613.5 x 371.6 x 51.3 mm
  • Méret - doboz691 x 184 x 498 mm
    Falra Rögzíthetőség100 x 100 mm
  • Súly - talppal6.2 kg
    Súly - talp nélkül4.3 kg
  • Súly - doboz8.6 kg
TARTOZÉKOK
  • D-Sub kábelNemDVI-D kábelNem
  • HDMI kábelIgenDisplay PortIgen
  • ThunderboltNemUSB Type CNem
  • USB A to BIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
DELL - Pro 27 Plus P2725D - 210-BRDL
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 16:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • Anti-Blue Light technológia
SAMSUNG - ViewFinity S6 S60UD - LS27D600UAUXEN
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.0
  • USB Type-C
  • Lan
  • 16:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
  • HDR 10
Samsung - Odyssey G5A - LS27AG502NUXEN
  • 27"
  • HDMI
  • 165Hz
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • AMD FreeSync Premium
  • NVIDIA G-Sync
  • 27"
  • HDMI (2.1)
  • RJ45
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 120Hz