Samsung - ViewFinity S8 S80UD - LS32D800UAUXEN
Azonosító #221077
Gyártó Samsung
CikkszámLS32D800UAUXEN
Frissítve9 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 32"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB 3.0
  • USB Type-C
  • Lan
Képarány 16:9
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 60Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • HDR 10
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • PIP funkció (kép a képben)
Termék leírás
Specifikációk
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány3000:1(Typ)
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • Betekintési szög (H/V)178°/178°
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)32
  • Sík / ÍveltSík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)697.306 x 392.234mm
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Fényerő (perc)280 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • SzíntámogatásMax 1.07B
  • sRGB lefedettség99% (Typ)
  • KépkockasebességMax 60 Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
  • KVM SwitchIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.2
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2.0
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub3
  • USB Hub Verzió3.0x3db
  • USB-C1 db
  • USB-C töltés90W
  • HDCP Version (USB-C)2.2
  • Ethernet (LAN)1 db
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120mm(±5.0mm)
  • Döntés-2.0˚(±2.0˚)~25.0˚(±2.0˚)
  • Forgatás-30.0˚(±3.0˚)~30.0˚(±3.0˚)
  • Pivot-92.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
  • Újrahasznosított műanyagTöbb mint 10%
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)180 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)33.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)48 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)713.9 x 585 x 220 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)713.9 x 424.7 x 41.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)798 x 160 x 546 mm
Súly
  • Súly talppal6.9 kg
  • Beállított súly állvány nélkül4.5 kg
  • Csomag súlya8.9 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • C típusú USB kábelIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • TCO TanúsítványIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung - Vision AI Smart monitor M7 M70F - LS32FM700UUXDU
  • 32"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • USB 2.0
  • USB Type-C
  • 16:9
  • 10W
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 4ms
  • Smart
  • Távirányító
  • HDR 10
  • Bluetooth
  • WIFI
Samsung - ViewFinity S8 S80D - LS32D800EAUXEN
  • 32"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • VA
  • Displayport
  • USB 3.0
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
Samsung - Vision AI Smart monitor M8 M80F - LS32FM801UUXDU
  • 32"
  • USB 2.0
  • 10W
  • 60Hz
  • 4ms
  • Smart
  • Bluetooth
  • WIFI
  • Távirányító
SAMSUNG - ViewFinity S8 S80D - LS37D800EAUXEN
  • 37"
  • Nincs
  • 60Hz