ASUS - ROG Strix OLED XG32UCWG
Azonosító #234451
Gyártó Asus
CikkszámXG32UCWG
Frissítve26 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 31,5"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa OLED
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 165Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • LED Világítás
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Adaptive Sync
Súly 10.1 kg
Termék leírás
Panel Size (inch) : 31.5
Aspect Ratio : 16:9
Color Space (DCI-P3) : 99%
Panel Type : WOLED
True Resolution : 3840x2160
Display Viewing Area (HxV) : 696.6 x 391.8 mm
Display Surface : Glossy
Pixel Pitch : 0.182mm
Brightness (HDR, Peak) : 1,300 cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 1,500,000:1
Viewing Angle (CR≧10) : 178°/ 178°
Response Time : 0.03ms(GTG)
Color Accuracy:△E< 2
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Flicker free : Yes
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Refresh Rate (max) : 165Hz
Dual Mode :Yes, Frame Rate Boost
ASUS OLED Care :Yes
FEATURES
GamePlus:Yes
Game Visual:Yes
VRR Technology:FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Compatible
Extreme Low Motion Blur:Yes
DisplayWidget:Yes, DisplayWidget Center
GameFast Input technology:Yes
Shadow Boost:Yes
Aspect Control:Yes
A.I. Assistant Technology:AI Visual
A.I. Assistant Technology:Dynamic Crosshair
A.I. Assistant Technology:Dynamic Shadow Boost
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSCx 1
HDMI (v2.1)x 2
USB-Cx 1 (DP Alt Mode)
Earphone jack : Yes
USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
USB-C Power Delivery : 15W
Audio
Speaker:No
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : UHD Mode:
HDMI: 27~255kHz (H) / 48~165Hz (V)
DP/Type-C: 386~386kHz (H) / 48~165Hz (V)
FHD Mode:
HDMI: 27~255kHz (H) / 48~330Hz (V)
DP/Type-C:425~425kHz (H) / 48~330Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : 44 W**
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
1/4" Tripod Socket : Yes
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+15° ~ -15°)
Height Adjustment : 0~80mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Lighting effect (Aura) : Aura Sync
Proximity Sensor :Neo Proximity Sensor
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension with stand (W x H x D) : 71.4 x 57.9 x 27.4 cm (28.11" x 22.80" x 10.79")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 71.4 x 43.0 x 7.1 cm (28.11" x 16.93" x 2.80")
Box Dimension (W x H x D) : 86.8 x 51.4 x 23.8 cm (34.17" x 20.24" x 9.37")
Weight (Esti.)
Net Weight with Stand : 7.3 kg (16.09 lbs)
Net Weight without Stand : 4.5 kg (9.92 lbs)
Gross Weight : 13.5 kg (29.76 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
Microfiber cloth
Power adapter
Power cord
Quick release stand
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
USB 3.2 cable
VESA mount kit
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (Hardware Solution)
VESA DisplayHDR 400 True Black
AMD FreeSync Premium Pro
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Warranty
3 years (including panel burn-in)
Note
*Peak brightness may vary due to color pre-calibration
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Asus - ROG Strix OLED XG32UCDS
  • 31,5"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • OLED
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • 16:9
  • Nincs
  • 165Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • NVIDIA G-Sync
SAMSUNG - Odyssey OLED G8 G81SF - LS32FG810SUXEN
  • 32"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • OLED
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 16:9
  • Nincs
  • 240Hz
  • 100x100
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • 0,3ms
  • LED Világítás
  • DisplayHDR 400
  • PIP funkció (kép a képben)
  • NVIDIA G-Sync
ASUS - ROG Strix OLED XG32UCWMG
  • 31,5"
  • 240Hz
Asus - ROG Swift OLED PG32UCDMZ
  • 31,5"
  • SPDIF
  • 240Hz