Asus - ROG Swift OLED PG27AQDP
Azonosító #224093
Gyártó Asus
CikkszámPG27AQDP
Frissítve7 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 26,5"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa OLED
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 480Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • AMD FreeSync Premium
  • NVIDIA G-Sync
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
  • Anti-Blue Light technológia
  • LED Világítás
  • Adaptive Sync
  • DisplayHDR 400
Súly 9.6 kg
Termék leírás
Panel Size (inch) : 26.5
Aspect Ratio : 16:9
Color Space (DCI-P3) : 99%
Color Space (sRGB) : 135%
Panel Type : WOLED
True Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area (HxV) : 586.75 x 330.05 mm
Display Surface : Anti-Glare
Pixel Pitch : 0.229mm
Brightness (Max) : 450cd/㎡
Brightness (HDR, Peak) : 1,300 cd/㎡ *
Contrast Ratio (Typ.) : 1,500,000:1
Viewing Angle (CR≧10) : 178°/ 178°
Response Time : 0.03ms(GTG)
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Flicker free : Yes
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Refresh Rate (max) : 480Hz
ASUS OLED Care :Yes
Video Feature
ROG A.I. Assistant Technology :Yes
Trace Free Technology : Yes
Color Accuracy : △E< 2
GamePlus : Yes
Low Blue Light : Yes
HDCP Support : Yes, 2.2
Game Visual : Yes
VRR Technology : FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible
Extreme Low Motion Blur :Yes
Shadow Boost : Yes
Display Widget : Yes, DisplayWidget Center
Aspect Control :Yes
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSCx 1
HDMI (v2.1)x 2
Earphone jack : Yes
USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : DP:30KHz to 890KHz(H)/40Hz to 480Hz(V)
HDMI:30KHz to 890KHz(H)/40Hz to 480Hz(V)
Power Consumption
Power Consumption : <27W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
1/4" Tripod Socket : Yes
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+30° ~ -30°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~110mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Lighting effect (Aura) : Aura Sync
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension with stand (W x H x D) : 60.50 x 54.80 x 27.40 cm (23.82" x 21.57" x 10.79")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 60.50 x 35.10 x 5.00 cm (23.82" x 13.82" x 1.97")
Box Dimension (W x H x D) : 69.00 x 44.00 x 22.00 cm (27.17" x 17.32" x 8.66")
Weight (Esti.)
Net Weight with Stand : 6.2 kg (13.67 lbs)
Net Weight without Stand : 3.5 kg (7.72 lbs)
Gross Weight : 9.6 kg (21.16 lbs)
Accessories (vary by regions)
Color pre-calibration report
DisplayPort cable
HDMI Ultra High Speed Cable
Microfiber cloth
Power adapter
Power cord
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
USB 3.2 cable
VESA mount kit
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (Hardware Solution)
VESA AdaptiveSync Display 480Hz
VESA DisplayHDR 400 True Black
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Warranty
3 years (including panel burn-in)
Note
*Peak brightness may vary due to color pre-calibration
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
ASUS - ROG Strix OLED XG27AQDPG
  • 26,5"
  • 2560x1440 - QHD
  • OLED
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 16:9
  • Nincs
  • 500Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • NVIDIA G-Sync
  • LED Világítás
LG - 27GX700A-B
  • 26,5"
  • 2560x1440 - QHD
  • OLED
  • USB 3.0
  • 16:9
  • Nincs
  • 280Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • AMD FreeSync Premium Pro
Asus - ROG Swift OLED PG27AQWP-W
  • 26,5"
  • 540Hz
  • 0,2ms
  • Adaptive Sync
Asus - ROG Swift OLED PG27UCDM
  • 26,5"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • USB Type-C
  • 240Hz