LG - 27UP650K-W
Azonosító #228028
Gyártó LG
Cikkszám27UP650K-W.AEU
Frissítve22 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 60Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • Forgatható kijelző(Pivot)
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • HDR 10
  • DisplayHDR 400
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 8.9 kg
Termék leírás
All Spec
DIMENSIONS/WEIGHTS
  • Dimension with Stand (W x H x D) [mm]
    613.5 x 569.3 x 239.3mm(Up)
    613.5 x 459.3 x 239.3mm(Down)
  • Dimension without Stand (W x H x D) [mm]
    613.5 x 363.5 x 45.4mm
  • Dimension in Shiping (W x H x D) [mm]
    694 x 496 x 212mm
  • Weight with Stand [kg]
    5.6kg
  • Weight without Stand [kg]
    3.8kg
  • Weight in Shipping [kg]
    9.0kg
FEATURES
  • HDR 10
    YES
  • VESA DisplayHDR™
    DisplayHDR™ 400
  • HDR Effect
    YES
  • Color Calibrated in Factory
  • Flicker Safe
  • Reader Mode
  • Color Weakness
  • Super Resolution+
  • Black Stabilizer
  • Dynamic Action Sync
  • Smart Energy Saving
INFO
  • Product name
    UHD
  • Year
    Y24
CONNECTIVITY
  • HDMI
    YES(2ea)
  • DisplayPort
    YES(1ea)
  • DP Version
    1.4
  • Headphone out
    3-pole (Sound Only)
POWER
  • Type
    External Power(Adapter)
  • AC Input
    100~240V (50/60Hz)
  • Power Consumption (Sleep Mode)
    Less than 0.5W (HDMI/DP input condition)
  • Power Consumption (DC Off)
    Less than 0.3W
ACCESSORY
DISPLAY
  • Size [Inch]
    27
  • Size [cm]
    68.4 cm
  • Resolution
    3840 x 2160
  • Panel Type
    IPS
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Pixel Pitch [mm]
    0.1554 x 0.1554 mm
  • Brightness (Min.) [cd/m²]
    320 cd/m²
  • Brightness (Typ.) [cd/m²]
    400 cd/m²
  • Color Gamut (Typ.)
    DCI-P3 95% (CIE1976)
  • Color Depth (Number of Colors)
    1.07B
  • Contrast Ratio (Min.)
    1000:1
  • Contrast Ratio (Typ.)
    1200:1
  • Response Time
    5ms (GtG at Faster)
  • Refresh Rate (Max.) [Hz]
    60
  • Viewing Angle (CR≥10)
    178º(R/L), 178º(U/D)
SW APPLICATION
  • Dual Controller
MECHANICAL
  • Display Position Adjustments
    Tilt/Height/Pivot
  • Wall Mountable [mm]
    100 x 100 mm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
LG - 27US550-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
Samsung - ViewFinity S7 S70D - LS27D700EAUXEN
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • HDMI (2.0)
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
Xiaomi - Monitor A27Ui-EU - ELA6221EU
  • 27"
  • USB Type-C
  • 60Hz
  • 75x75
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 6ms
SAMSUNG - ViewFinity S8 S80D - LS27D800EAUXEN
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.0
  • 60Hz