LG - 27US550-W
Azonosító #225979
Gyártó LG
Cikkszám27US550-W.AEU
Frissítve21 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 60Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
Súly 9 kg
Termék leírás
Összes adat
INFORMÁCIÓ
  • Termék neve
    27”-os UltraFine™ 16:9 képarányú 4K IPS monitor 60 Hz-es képfrissítési sebességgel
  • Év
    2024
ÁLTALÁNOS
  • Képernyőméret [hüvelyk]
    27"
  • Képarány
    16:9
  • Paneltípus
    IPS
  • Felbontás
    3840 x 2160
  • Képpontosztás [mm]
    0.1554 x 0.1554 mm
  • Színmélység (színek száma)
    1.07B
  • Láthatósági szög (CR≥10)
    178º(R/L), 178º(U/D)
  • Fényerő (tip.) [cd/m²]
    300 cd/m²
  • Kontrasztarány (tip.)
    1000:1
  • Válaszidő
    5ms (GtG at Faster)
  • Színskála (tip.)
    DCI-P3 90% (CIE1976)
  • Képfrissítési sebesség (max.) [Hz]
    60 Hz
  • Színskála (min.)
    DCI-P3 86% (CIE1976)
  • Kontrasztarány (min.)
  • Fényerő (min.) [cd/m²]
    240 cd/m²
  • Képernyőméret [cm]
    68.4 cm
HANG
  • Hangszóró
    Nem
  • Bluetooth kapcsolódás
    Nem
  • Maxx Audio
  • Rich Bass
CSATLAKOZTATHATÓSÁG
  • D-Sub
  • DVI-D
  • HDMI
    Igen (2 db)
  • Daisy Chain
  • DisplayPort
    Igen (1 db)
  • DP verzió
    1.4
  • Thunderbolt
  • USB-C
  • Fejhallgató kimenet
    3 pólusú (csak hang)
  • USB Downstream Port
  • USB Upstream Port
SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK
  • Advanced True Wide Pol.
  • AMD FreeSync™
  • Automatikus fényerő
  • Auto Input Switch
  • Feketestabilizátor
    Igen
  • Kamera
  • Gyári színkalibráció
  • Color Weakness
    Igen
  • Célkereszt funkció
  • Dolby Vision™
  • Dynamic Action Sync
  • Villódzásmentes kép
  • FPS számláló
  • HDR 10
  • Hardveres szinkalibráció
  • Mikrofon
  • Mini-LED technológia
  • Mozgási elmosódáscsökkentés
  • Nano IPS™ technológia
  • NVIDIA G-Sync™
  • OverClocking
  • PIP
  • PBP
  • Olvasó mód
  • Smart Energy Saving
  • Super Resolution+
  • Felhasználó által beállított billentyű
  • VESA DisplayHDR™
  • VRR
MECHANIKA
  • A kijelző pozíciójának beállítása
    Dönthetőség / Állítható magasság / Forgathatóság / Pivot
  • Falra rögzíthetőség [mm]
    100 x 100 mm
MÉRET/SÚLY
  • Méret - doboz (Szé x Ma x Mé) [mm]
    690 x 447 x 167 mm
  • Méret - talppal (Szé x Ma x Mé) [mm]
    613.5 x 539.2 x 253.2 mm
  • Méret - talp nélkül (Szé x Ma x Mé) [mm]
    613.5 x 363.5 x 45.4 mm
  • Súly - doboz [kg]
    7.3 kg
  • Súly - talppal [kg]
    6.8 kg
  • Súly - talp nélkül [kg]
    4.2 kg
TÁPELLÁTÁS
  • AC bemenet
    100~240V (50/60Hz)
  • Energiafogyasztás (DC ki)
    Kevesebb mint 0,3W
  • Energiafogyasztás (bekapcsolt üzemmódban) (ErP)
    26W
  • Energiafogyasztás (bekapcsolt üzemmódban) (KR)
    25W
  • Energiafogyasztás (alvó üzemmód)
    Kevesebb mint 0,5W (HDMI/DP bemenet)
  • Típus
    Külső áramforrás (Adapter)
  • Energiafogyasztás (bekapcsolt üzemmódban)
    25W
TARTOZÉKOK
  • D-Sub
  • DVI-D
  • Thunderbolt
SZOFTVER KOMPATIBILITÁS
  • Kettős vezérlés
  • LG Calibration Studio (True Color Pro)
  • LG UltraGear™ Control Center
  • LG UltraGear™ Studio
  • OnScreen Control (LG Screen Manager)
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung - ViewFinity S7 S70D - LS27D700EAUXEN
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • HDMI (2.0)
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
LG - 27US500-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • 5ms
LG - 27UP650K-W
  • 27"
  • 60Hz
  • Magasságállítás
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • DisplayHDR 400
Xiaomi - Monitor A27Ui-EU - ELA6221EU
  • 27"
  • USB Type-C
  • 60Hz