LG - 34U511A-B
Azonosító #243624
Gyártó LG
Cikkszám34U511A-B.AEU
Frissítve6 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 34"
Kijelző max. felbontás 2560x1080
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • Displayport
  • HDMI
Képarány 21:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 5ms
Súly 4.9 kg
Termék leírás
Képarány21:9
Felbontás2560x1080
Kijelző méret34 "
KépminőségWFHD
Kijelző típusLED
Panel típusIPS
Képfrissítés100 Hz
Válaszidő5 ms
Kontrasztarány1000:1
Fényerő250 cd/m2
ÍveltNem
VGA csatlakozóNem
Display PortIgen
Mini DisplayPortNem
HDMI csatlakozó1 db
HangszóróNem
WifiNem
LANNem
BluetoothNem
TV-tunerNem
LFDNem
webOSNem
FreeSyncNem
G-SyncNem
ÉrintőképernyőNem
SzínBlack
Állítható magasságNem
ForgathatóNem
WebkameraNem
KártyaolvasóNem
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
LG - 26WQ500-B
  • 25,7"
  • 2560x1080
  • IPS
  • HDMI
  • 21:9
  • Nincs
  • 75Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • AMD FreeSync
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
Asus - VU279CFE-P
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • USB Type-C
  • 16:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 75x75
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Anti-Blue Light technológia
  • Eye-Care
DELL - Pro 34 Plus P3425WE - 210-BRDR
  • 34"
  • 3440x1440
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • 21:9
  • 100Hz
  • 100x100
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • Anti-Blue Light technológia
Philips - Evnia 34M2C3500L/00
  • 34"
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • 180Hz