SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G93SD - LS49DG934SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #224294
Gyártó Samsung
CikkszámLS49DG934SUXEN
Frissítve13 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 49"
Kijelző max. felbontás 5120x1440
Panel típusa OLED
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • Micro HDMI
  • USB Type-C
Képarány 32:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 240Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • LED Világítás
  • HDR 10
  • HDR 10+
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • AMD FreeSync Premium Pro
Súly 18.1 kg
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1800R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1,000,000:1
  • FelbontásDQHD (5,120 x 1,440)
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)49
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1,196.7x339,2
  • Ívelt képernyő1800R
  • Panel típusOLED
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178˚/178˚
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)99% (CIE1976)
  • KépkockasebességMax 240Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • G-SyncNem
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Szuper Aréna játékélményIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
Smart Szolgáltatás
  • Okos típusNem
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 EA
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI1 EA
  • HDMI Verzió2.1
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Micro HDMI1
  • Micro HDMI Version2.1
  • HDCP Version (Micro HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB HubNem
  • USB-CNem
  • USB-C Upstream Port (ONLY DATA)1
  • USB Type-C Downstream Port2
  • USB Type-C Downstream Version3.2 Gen1
Hang
  • HangszóróNo
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80% (nem lecsapódó)
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeEzüst
  • Hátlap színEzüst
  • Állvány színeEzüst
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0 ± 5.0
  • Döntés-2°(±2°) ~ 15°(±2°)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)220 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)61.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)89 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1194,7 x 529,3 x 284.1 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1194,7 x 365 x 180,8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1352 x 240 x 474 mm
Súly
  • Súly talppal12,6 kg
  • Beállított súly állvány nélkül8,8 kg
  • Csomag súlya18,1 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1,5 m
  • DP kábelIgen
  • USB Type-C to Type-A Gender CableIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • UL Glare FreeIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G91SD - LS49DG910SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • OLED
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • Micro HDMI
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • 32:9
  • Nincs
  • 144Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • DisplayHDR 400
  • PIP funkció (kép a képben)
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • NVIDIA G-Sync
MSI - MPG 491CQP QD-OLED (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • OLED
  • USB 2.0
  • USB Type-B
  • 32:9
  • Nincs
  • 144Hz
  • 100x100
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 0,3ms
  • DisplayHDR 400
  • Adaptive Sync
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G95SD - LS49DG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • Van
  • 240Hz
  • Távirányító
  • LED Világítás
  • Smart
  • WIFI
  • Bluetooth
Samsung - Odyssey OLED G9 G95SC - LS49CG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • USB 3.0
  • 2 x 5W
  • 240Hz