Samsung - Odyssey G9 G95C - LS49CG950EUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #215371
Gyártó Samsung
CikkszámLS49CG950EUXEN
Frissítve12 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 49"
Kijelző max. felbontás 5120x1440
Panel típusa VA
Képarány 32:9
Beépített hangszóró N/A
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 240Hz
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1000R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)450 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány2500:1
  • FelbontásDQHD (5,120 x 1,440)
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1191.936(H)*335.232(V)
  • Ívelt képernyő1000R
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)450 cd/㎡
  • Fényerő (perc)360 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega DCR
  • HDR (High Dynamic Range)VESA DisplayHDR 1000
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Reakcióidő (mp)1ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1.07B
  • Színskála (DCI)92% (CIE1976)
  • KépkockasebességMax 240Hz
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 10
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Alacsony bemeneti késés módIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Frissítési ráta optimizálóIgen
  • Szuper Aréna játékélményIgen
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI2db
  • HDMI Verzió2.1
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub2
  • USB Hub Verzió3.0
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10 ~ 40 ℃
  • Páratartalom10 ~ 80%, nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • SzínmódEntertain/Graphic/ECO/Game Standard/RPG/RTS/FPS/Sports/Origial/Custom
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0mm (± 5.0mm)
  • Döntés-2.0° (± 2°) ~ 11.0° (± 2°)
  • Forgatás-15.0° (± 3°) ~ 15.0° (± 3°)
  • Energiahatékonysági osztályG
  • Újrahasznosított műanyag10 ↑
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)180 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)45.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)66 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1147.6 x 568.4 x 420.5 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1147.6 x 363.5 x 293.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1265 x 343 x 481 mm
Súly
  • Súly talppal15.6 kg
  • Beállított súly állvány nélkül10.6 kg
  • Csomag súlya20.6 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • DP kábelIgen
  • USB 3.0 kábelIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Ezek is érdekelhetik
SAMSUNG - Odyssey G9 G91F - LS49FG910EUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • VA
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 32:9
  • Nincs
  • 144Hz
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • HDR 10+
  • DisplayHDR 600
  • AMD FreeSync Premium Pro
Samsung - ViewFinity S9 S95UF - LS49F950UAUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-B
  • RJ45
  • 32:9
  • 2 x 5W
  • 120Hz
  • DisplayHDR 400
Samsung - ViewFinity S9 S95UC - LS49C950UAUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.0
  • USB Type-C
  • Lan
  • 2 x 5W
  • 120Hz
  • 5ms
  • DisplayHDR 400
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G91SD - LS49DG910SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • Nincs
  • 144Hz