SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G95SD - LS49DG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #224293
Gyártó Samsung
CikkszámLS49DG950SUXDU
Frissítve13 órája
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 49"
Kijelző max. felbontás 5120x1440
Panel típusa OLED
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • Micro HDMI
Képarány 32:9
Beépített hangszóró Van
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 240Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Távirányító
  • LED Világítás
  • HDR 10
  • HDR 10+
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • Smart
  • WIFI
  • Bluetooth
Súly 18.5 kg
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1800R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1,000,000:1 (Typ.)
  • FelbontásDQHD (5,120 x 1,440)
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)49
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1,196.7x339.2
  • Ívelt képernyő1800R
  • Panel típusOLED
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178˚/178˚
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)99% (CIE1976)
  • KépkockasebességMax 240Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • G-SyncNem
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Game Bar 2.0Igen
  • HDMI-CECIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
Smart Szolgáltatás
  • Okos típusSmart
  • Operációs rendszerTizen™
  • BixbyIgen
  • Távoli térbeli hanginterakcióIgen
  • SmartThings HubIgen
  • My ContentsIgen
  • Multi ViewAkár 2 videó
  • Smart CalibrationAlap
  • NFTNifty Gateway
  • Távoli hozzáférésIgen
Interfész
  • Vezeték nélküli kijelzőIgen
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2.1
  • Micro HDMI1
  • Micro HDMI Version2.1
  • Fülhallgató csatlakozóNem
  • USB HubNem
  • USB-CNem
  • Beépített Wi-FiIgen (WiFi5)
  • BluetoothIgen (5.2)
Hang
  • HangszóróIgen
  • Speaker Output10W
  • Adaptív hangAdaptív HangPro
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80% (Nem lecsapódó)
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • Gyári beállítás riportIgen
Kialakítás
  • Előlap színeEzüst
  • Hátlap színEzüst
  • Állvány színeEzüst
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0
  • Döntés-2° ~15.0°
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
Töltés
  • TápegységAC100~240V ~50/60Hz
  • Energiafogyasztás (Maximum)220 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)70.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (éves)102 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1194.7 x 529.3 x 236.9 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1194.7 x 365.0 x 180.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1352 x 240 x 474 mm
Súly
  • Súly talppal12.9 kg
  • Beállított súly állvány nélkül9.2 kg
  • Csomag súlya18.5 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • DP kábelIgen
  • USB Type-C to Type-A Gender CableIgen
  • TávirányítóIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • UL Glare FreeIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Philips - Evnia 49M2C8900L/00 (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 49"
  • 5120x1440
  • OLED
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • 32:9
  • Van
  • 144Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • DisplayHDR 400
  • PIP funkció (kép a képben)
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G93SD - LS49DG934SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • OLED
  • HDMI (2.1)
  • Micro HDMI
  • 32:9
  • Nincs
  • 240Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • LED Világítás
  • PIP funkció (kép a képben)
Samsung - Odyssey OLED G9 G95SC - LS49CG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • USB 3.0
  • 2 x 5W
  • 240Hz
  • Távirányító
  • Bluetooth
  • DisplayHDR 400
  • Adaptive Sync
  • Smart
  • WIFI
DELL - UltraSharp 49 U4924DW - 210-BGTX (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • IPS
  • HDMI
  • USB 3.2 (Gen2)
  • RJ45
  • Van
  • 60Hz