Samsung - Odyssey OLED G6 G60SD - LS27DG602SUXEN
Azonosító #222663
Gyártó Samsung
CikkszámLS27DG602SUXEN
Frissítve11 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 2560x1440 - QHD
Panel típusa OLED
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 360Hz
  • Magasságállítás
Válaszidő 0,3ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • LED Világítás
  • HDR 10+
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • PIP funkció (kép a képben)
  • AMD FreeSync Premium Pro
Termék leírás
Specifikációk
  • FelbontásQHD (2,560 x 1,440)
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1,000,000:1
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • KépkockasebességMax 360 Hz
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)27
  • Sík / ÍveltSík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)590.42(H) x 333.72(V) mm
  • Panel típusOLED
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • HDR10+HDR10+ Gaming
  • FelbontásQHD (2,560 x 1,440)
  • Reakcióidő (mp)0.03ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1B
  • Színskála (DCI)99% (CIE1976)
  • KépkockasebességMax 360 Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Quantum Dot ColorIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 11
  • FreeSyncFreeSync Premium Pro
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Core SyncIgen
  • Szuper Aréna játékélményIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Ultraszéles Játék nézetIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI2 db
  • HDMI Verzió2.1
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub2
  • USB Hub Verzió3.0
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, nem lecsapódó
Kialakítás
  • Előlap színeEzüst
  • Hátlap színEzüst
  • Állvány színeEzüst
  • Állvány típusaHAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0 ±5.0
  • Döntés-2.0º(± 2°) ~ 25.0º(± 2°)
  • Forgatás-30.0º(± 3°) ~ 30.0º(± 3°)
  • Pivot-92.0º(± 2°) ~ 92.0º(± 2°)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
  • Újrahasznosított műanyagIgen
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)140 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)31.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)45 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)611.7 x 554.2 x 263.5 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)611.7 x 353.8 x 49.2 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)684 x 200 x 464 mm
Súly
  • Súly talppal6.9 kg
  • Beállított súly állvány nélkül3.8 kg
  • Csomag súlya9.5 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • HDMI kábelIgen
  • DP kábelIgen
  • USB 3.0 kábelIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • UL Glare FreeIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
Ezek is érdekelhetik
SAMSUNG - Odyssey OLED G6 G60SD - LS27DG600SUXEN
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • OLED
  • 16:9
  • Nincs
  • 360Hz
  • Magasságállítás
  • 0,3ms
  • PIP funkció (kép a képben)
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • LED Világítás
SAMSUNG - Odyssey OLED G6 G61SD - LS27DG610SUXEN
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • OLED
  • 16:9
  • Nincs
  • 240Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • NVIDIA G-Sync
LG - 27GX790A-B
  • 27"
  • 480Hz
  • NVIDIA G-Sync
  • DisplayHDR 400
SAMSUNG - Odyssey OLED G6 G60SF - LS27FG602SUXEN
  • 27"
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 500Hz