Samsung - S3 S39GD - LS27D390GAUXEN
Azonosító #234189
Gyártó Samsung
CikkszámLS27D390GAUXEN
Frissítve11 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • VGA
  • HDMI
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 75x75
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 4ms
Extra tulajdonság
  • Ívelt kijelző
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 6.62 kg
Termék leírás
  • Ívelt képernyő
    1800R
  • Képarány
    16:9
  • Fényerő (tipikus)
    250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
    4,000:1(Typ.)
  • Felbontás
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Reakcióidő (mp)
    4(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)
    178˚/178˚
  • Képkockasebesség
    Max 100Hz
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)
    27
  • Sík / Ívelt
    Ívelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)
    597,888 x 336,312 mm
  • Ívelt képernyő
    1800R
  • Képarány
    16:9
  • Panel típus
    VA
  • Fényerő (tipikus)
    250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)
    200 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
    4,000:1(Typ.)
  • Felbontás
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Válaszidő (ms)
    4(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)
    178˚/178˚
  • Színtámogatás
    Max 16.7M
  • sRGB lefedettség
    95%
  • Képkockasebesség
    Max 100Hz
Általános jellemzők
  • Eco Saving Plus
    Igen
  • Szemkímélő Üzemmód
    Igen
  • Villódzásmentes technológia
  • Windows minősítés
    Windows11
  • FreeSync
    Nem
  • G-Sync
    Nem
  • Kikapcsolás időzítő
Smart Szolgáltatás
  • Okos típus
Interfész
  • D-Sub
    1 EA
  • HDMI
    1 EA
  • HDMI Verzió
    1,4
  • HDCP Verzió (HDMI)
    1,4
  • Fülhallgató csatlakozó
  • USB Hub
  • USB-C
Hang
  • Hangszóró
  • Speaker Output
Működési feltételek
  • Hőmérséklet
    10~40 ℃
  • Páratartalom
    10~80%, nem lecsapódó
Kialakítás
  • Előlap színe
    Fekete
  • Hátlap szín
    Fekete
  • Állvány színe
  • Állvány típusa
    Egyszerű
  • Döntés
  • Fali tartó
    75,0 x 75,0
Eco
  • Energiahatékonysági osztály
    D
  • Újrahasznosított műanyag
    55 %
Töltés
  • Tápegység
    AC100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)
    35 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)
    16,4 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)
    0,50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)
    0,30 W
  • Energiafogyasztás (éves)
    24 kWh
  • Típus
    Külső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)
    617,8 x 468,7 x 250,7 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)
    617,8 x 366,5 x 75,8 mm
  • Csomag mérete (Szé x Ma x Mé)
    800,0 x 155,0 x 453,0 mm
Súly
  • Súly talppal
    3,8 kg
  • Beállított súly állvány nélkül
    3,1 kg
  • Csomag súlya
    6,3 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz
    1,5 m
  • HDMI kábel
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
DELL - E2725H - 210-BNJP
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • VGA
  • Displayport
  • Nincs
  • 75Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • Anti-Blue Light technológia
DELL - SE2725H - 210-BNHJ
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • Nincs
  • 75Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
DELL - E2723H - 210-BEJQ
  • 27"
  • Displayport
  • 60Hz
Asus - VY279HF
  • 27"
  • IPS
  • 100Hz