Samsung - Odyssey G3 G30D - LS24DG300EUXEN
Azonosító #223152
Gyártó Samsung
CikkszámLS24DG300EUXEN
Frissítve29 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 24"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 180Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • AMD FreeSync
Súly 4 kg
Termék leírás
Specifikációk
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány3,000:1(Typ.)
  • FelbontásFHD (1,920 x 1,080)
  • Reakcióidő (mp)1ms(MPRT)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)24
  • Sík / ÍveltSík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)525.89mm x 295.81mm
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)MEGA
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • FelbontásFHD (1,920 x 1,080)
  • Reakcióidő (mp)1ms(MPRT)
  • SzíntámogatásMax 16.7M
  • sRGB lefedettség95%
  • KépkockasebességMax 180 Hz
Általános jellemzők
  • Eco Saving PlusIgen
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Windows minősítésWindows 11
  • FreeSyncFreeSync
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Virtuális AIM PointIgen
  • Frissítési ráta optimizálóIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)1.3
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2.0
  • HDCP Version (HDMI)1.4
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB HubNem
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, Nem lecsapódó
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0 ± 5.0 mm
  • Döntés-5.0°(±2.0°) ~ 20.0°(±2.0°)
  • Forgatás-15.0°(±2.0°) ~ 15.0°(±2.0°)
  • Pivot-2.0°(±2.0°) ~ 92.0°(±2.0°)
  • Fali tartó100.0 x 100.0
Eco
  • Energiahatékonysági osztályE
Töltés
  • TápegységAC100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)25W
  • Energiafelhasználás (jellemző)17.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)25 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)544.0 x 498.7 x 234.2 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)544.0 x 333.3 x 92.0 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)618.0 x 184.0 x 439.0 mm
Súly
  • Súly talppal3.9 kg
  • Beállított súly állvány nélkül2.4 kg
  • Csomag súlya5.6 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • DP kábelIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
Ezek is érdekelhetik
LG - 24GS50F-B
  • 24"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • Nincs
  • 180Hz
  • 75x75
  • Dönthető(Tilt)
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10
  • AMD FreeSync
ViewSonic - VX2479-HD-PRO
  • 24"
  • Nincs
  • 180Hz
  • 100x100
  • 1ms
  • Anti-Blue Light technológia
MSI - Optix G2422C - 9S6-3BB31H-013
  • 24"
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • 180Hz
  • 75x75
  • Ívelt kijelző
  • Adaptive Sync
  • Anti-Blue Light technológia
Samsung - Odyssey G3 G30D - LS24DG302EUXEN
  • 24"
  • 180Hz