Asus - TUF Gaming VG27VQ3B
Azonosító #221837
Gyártó Asus
CikkszámVG27VQ3B
Frissítve28 perce
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa VA
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 180Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Anti-Blue Light technológia
  • AMD FreeSync
Súly 6.3 kg
Termék leírás
Model
TUF Gaming VG27VQ3B
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 597.888 x 336.312 mm
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast VA
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Curvature : 1500R
Pixel Pitch : 0.311mm
Resolution : 1920x1080
Color Space (DCI-P3) : 90%
Brightness (Typ.) : 250cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 3000:1
Display Colors : 16.7M
Response Time : 1ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 180Hz
Flicker-free : Yes
Video Feature
Trace Free Technology : Yes
GamePlus : Yes
HDCP : Yes, 2.2
Low Blue Light : Yes
Audio Feature
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : DisplayPort: 250~250 KHz(H) / 48~180 Hz (V)
HDMI: 30~225 KHz (H) / 48~180 Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : 17W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+23° ~ -5°)
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.0 x 45.6 x 19.3 cm (24.02" x 17.95" x 7.60")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.0 x 36.7 x 8.0 cm (24.02" x 14.45" x 3.15")
Box Dimension (W x H x D) : 68.0 x 52.0 x 15.0 cm (26.77" x 20.47" x 5.91")
Weight (Esti.)
Net Weight : 4.9 kg (10.80 lbs)
Net Weight without Stand : 4.2 kg (9.26 lbs)
Gross Weight : 6.3 kg (13.89 lbs)
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 180Hz
AMD FreeSync
FSC MIX
Ezek is érdekelhetik
ASUS - TUF Gaming VG279Q5R
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 200Hz
  • 75x75
  • Dönthető(Tilt)
  • 0,3ms
  • Anti-Blue Light technológia
DELL - E2723H - 210-BEJQ
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • VGA
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 5ms
AOC - C27G4ZXU
  • 27"
  • VA
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 280Hz
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Ívelt kijelző
  • Adaptive Sync
  • HDR 10
AOC - 27G2ZN3/BK
  • 27"
  • Nincs
  • 280Hz