SAMSUNG - S4 S43UF - LS27F434UAUXEN
Azonosító #236263
Gyártó Samsung
CikkszámLS27F434UAUXEN
Frissítve14 órája
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • RJ45
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 5 kg
Termék leírás
Specifikációk
Letöltés
  • FelbontásFHD (1,920 x 1,080)
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)300cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1000:1(Tipikus)
  • Válaszidő (ms)5ms (GTG)
  • KépkockasebességMax 100Hz
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)27
  • Sík / ÍveltSík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)597,888 x 336,312
  • Panel típusIPS
  • Fényerő (tipikus)300 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • FelbontásFHD (1,920 x 1,080)
  • Válaszidő (ms)5ms (GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178/178
  • SzíntámogatásMax 16.7M
  • Színskála (NTSC 1976)72% (CIE 1931)
  • sRGB lefedettség99%
  • KépkockasebességMax 100Hz
Általános jellemzők
  • Eco Saving PlusIgen
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Daisy Chain technológiaIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • FreeSyncNem
  • G-SyncNem
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Auto Source SwitchIgen
Smart Szolgáltatás
  • Okos típusNem
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 EA
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Verzió (DP)1.4
  • Display Port Kimenet1
  • Display Port Kimenet Verzió1.4
  • HDMI1 EA
  • HDMI Verzió1.4
  • HDCP Verzió (HDMI)1.4
  • Fülhallgató csatlakozóNem
  • USB-C1 EA
  • USB-C töltés90 W
  • USB Type-A Downstream Port4
  • USB Type-A Downstream Version3.2 Gen1
  • USB Type-C Downstream Port1
  • USB Type-C Downstream Version3.2 Gen1
  • Ethernet (LAN)1 EA
Hang
  • HangszóróNem
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10 - 40 ℃
  • Páratartalom10% - 80%, nem lecsapódó
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaSIMPLE
  • HAS (Állítható magasságú állvány)130.0 mm (±5.0 mm)
  • Döntés-5.0 (±2.0) - 24.0˚ (±2.0˚)
  • Forgatás-45.0 (±2.0) - 45.0˚ (±2.0˚)
  • Pivot-2.0 (±2.0) - 92.0˚ (±2.0˚)
  • Fali tartó100.0 x 100.0
Eco
  • TCO TanúsítványIgen
  • Energiahatékonysági osztályD
  • Újrahasznosított műanyag82 %
Töltés
  • TápegységAC 100 - 240 V (50/60Hz)
  • Energiafogyasztás (Maximum)180 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)17.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)25 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)611,6 x 539,2 x 219,7 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)611,6 x 361,9 x 57,2 mm
  • Csomag mérete (Szé x Ma x Mé)830,0 x 183,0 x 442,0 mm
Súly
  • Súly talppal6,1 kg
  • Beállított súly állvány nélkül4,2 kg
  • Csomag súlya9,4 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1,5 m
  • DP kábelIgen
  • C típusú USB kábelIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Ezek is érdekelhetik
LENOVO - ThinkVision T27-40 - 64A5MAT6EU
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • VGA
  • HDMI
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • 16:9
  • Nincs
  • 120Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • Anti-Blue Light technológia
Asus - VU279HFI-W
  • 27"
  • Nincs
  • 100Hz
  • 75x75
  • 1ms
  • Anti-Blue Light technológia
Asus - VU279CFE-M
  • 27"
  • 100Hz
  • 75x75
  • 1ms
  • Eye-Care
Asus - VU279CFE-P
  • 27"
  • 100Hz