Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

  • Leszorító
  • 1db
  • 4m
  • Fekete
  • USB A - Micro USB
  • Adapter
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete

VGA-DVI átalakító - 68029

1 070 Ft
(842 Ft + ÁFA)
  • VGA (Apa) - DVI-I (Anya)
  • Adapter
  • 90°-ban döntött
  • Fekete
  • RJ45 fali ajzat
  • Fehér
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 1m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete
  • MOLEX -> 8PIN (EPS)
  • Jack (Sztereó)(Anya) - RCA (Apa)
  • Átalakító
  • 20cm
  • SATA 2
  • 30cm
  • Piros
  • RJ45 dugó

USB 3.1 C-A OTG kábel 15cm

2 020 Ft
(1 590 Ft + ÁFA)
  • USB A - USB Type-C
  • Összekötő
  • 15cm
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • 20m
  • SC/APC-SC/UPC
  • 9/125
  • Single mode
  • SATA 2
  • 30cm
  • Piros
  • USB C - Lightning
  • Adapter
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • Fekete
  • DisplayPort - VGA
  • Adapter
  • 10cm
  • Fehér