Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

Kolink - UTP KERESZT kábel 5 m szürke

1 060 Ft
(834 Ft + ÁFA)
  • CAT5e
  • 5m
  • Szürke
  • CAT5e
  • 1,5m
  • Szürke

DELOCK - Adapter HDMI-A > VGA M/F - 65472

7 780 Ft
(6 125 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - VGA (Anya)
  • Adapter
  • DisplayPort - HDMI
  • Adapter
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 10cm
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • 8PIN - 6PIN
  • 15cm
  • Tápegység (Schuko->IEC C13)
  • 1,8m

Sandberg - HDMI -> VGA+Audio konverter

8 750 Ft
(6 889 Ft + ÁFA)
  • HDMI (Apa) - VGA (Anya)
  • Adapter
  • USB A
  • Hosszabbító
  • 10m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • 5m
  • LC/UPC-LC/UPC
  • 50/125
  • OM4
  • USB - Ethernet adapter
  • Adapter
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • Fekete
  • Micro USB - HDMI
  • Adapter
  • 10cm
  • USB A
  • Hosszabbító
  • 1m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fehér

UTP patch kábel 20m CAT5.E

2 200 Ft
(1 732 Ft + ÁFA)
  • CAT5e
  • 20m
  • Szürke