Kábel, átalakító, adapter

Betöltés... Kérjük várjon!

  • CAT5e
  • 20m
  • Szürke
  • 1m
  • SC/UPC-LC/UPC
  • 9/125
  • Single mode
  • CAT5e
  • 1,5m
  • Piros

Equip - UTP patch kábel - 625428

2 620 Ft
(2 062 Ft + ÁFA)
  • CAT6
  • 15m
  • Piros
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 20cm
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete
  • USB A - RS-232
  • Adapter
  • USB 2 (480 Mbit/s)

4World 06124 - Y 5,25" tápkábel

490 Ft
(386 Ft + ÁFA)
  • MOLEX (4pin)
  • 10cm
  • HDMI (Apa) - HDMI (Apa)
  • Összekötő
  • 3m
  • 3D támogatás
  • Árnyékolt
  • Szőtt borítás
  • Fekete

DELOCK - Displayport M/M 2m - 83806

4 650 Ft
(3 661 Ft + ÁFA)
  • DisplayPort - DisplayPort
  • Összekötő
  • 2m
  • CAT5e
  • 5m
  • Szürke
  • USB - Ethernet adapter
  • Adapter
  • USB 3 (5 Gbit/s)
  • USB A - Micro USB
  • Összekötő
  • 3m
  • USB 2 (480 Mbit/s)
  • Fekete

M-CAB - U/UTP Cat6 patch kábel 30m - 3292

7 300 Ft
(5 748 Ft + ÁFA)
  • CAT6
  • 30m
  • Fehér
  • USB - Ethernet adapter
  • Adapter
  • USB 2 (480 Mbit/s)