ASUS Hálózat határok nélkül
ASUS Hálózat határok nélkül
     

Hálózati kábel (Optikai/Fiber)

Betöltés... Kérjük várjon!

  • 1m
  • ST/ST
  • 9/125
  • Single mode
  • 3m
  • ST/SC
  • 50/125
  • OM3
  • 2m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4
  • 1m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM3
  • 1m
  • LC/SC
  • 9/125
  • Single mode
  • 2m
  • LC/SC
  • 62,5/125
  • OM1
  • 30m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM2
  • 3m
  • ST/ST
  • 50/125
  • OM3
  • 5m
  • LC/LC
  • 62,5/125
  • OM1
  • 20m
  • LC/ST
  • OM3

Startech 4M LC TO SC FIBER PATCH CABLE

11 850 Ft
(9 330 Ft + ÁFA)
  • 4m
  • LC/SC
  • 9/125
  • Single mode

Startech 1M SM FIBER PATCH CABLE LC-SC

8 930 Ft
(7 031 Ft + ÁFA)
  • 1m
  • LC/SC
  • 9/125
  • Single mode
  • 3m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4
  • 2m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM3
  • 5m
  • LC/LC
  • 9/125
  • Single mode