Hálózati kábel (Optikai/Fiber)

Betöltés... Kérjük várjon!

ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 2m OM4 - 21.15.8772-10
-9%
  • 2m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 10m OM4 - 21.15.8778-10
-6%
  • 10m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 5m OM4 - 21.15.8775-5
-11%
  • 5m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 3m OM4 - 21.15.8773-5
-9%
  • 3m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 1m OM4 - 21.15.8771-10
-11%
  • 1m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/ST 0,5m OM4 - 21.15.8770-10
-11%
  • 0,5m
  • LC/ST
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/SC 10m OM4 - 21.15.8768-10
-7%
  • 10m
  • LC/SC
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/SC 2m OM4 - 21.15.8762-10
-12%
  • 2m
  • LC/SC
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - - optikai patch kábel LC/LC 10m OM4 - 21.15.8758-10
-11%
  • 10m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/LC 5m OM4 - 21.15.8755-5
-11%
  • 5m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4
ROLINE - optikai patch kábel LC/LC 2m OM4 - 21.15.8752-10
-5%
  • 2m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4
  • 3m
  • LC/SC
  • 50/125
  • OM4
  • 5m
  • LC/SC
  • 50/125
  • OM4
Digitus - optikai patch kábel LC / LC 3m OM3 - DK-2533-03/3
-14%
  • 3m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM3
  • 1m
  • SC/SC
  • 9/125
  • Single mode