MSI - Crosshair 17 HX D14VGKG-212 - 9S7-17T223-212
Azonosító #222569
Gyártó MSI
Cikkszám9S7-17T223-212
Frissítve22 perce
Jótállás 36 hónap
NEM RENDELHETŐ
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 17"
Kijelző felbontás 2560x1600px
Kijelző típusa IPS paneles
Processzor család Intel Core i7
Memória típus DDR5
Memória méret 16 GB
Kapacitás 1TB - M.2 NVMe SSD
Dedikált videókártya GeForce RTX 4070
Operációs rendszer (Előtelepített) FreeDos
Szín Szürke
Extra tulajdonság Gamer (játékosoknak)
Súly 4.89 kg
Termék leírás
  • Intel® Core™ i7 processor 14700HX
  • Windows 11 Home / Windows 11 Pro (MSI recommends Windows 11 Pro for business.)
  • GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6
    Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and Max-Q Technologies
  • The Discrete Graphics mode and full power GPU squeeze the performance to the extreme level
  • MSI AI Engine adjusts various system settings automatically to best fit your needs
  • 17" QHD+ (2560x1600), 16:10, 240Hz Refresh Rate, 100% DCI-P3(Typ.), IPS-Level panel
  • 24-Zone RGB Gaming Keyboard
  • Exclusive Cooler Boost 5 Technology with 6 exhausts design
  • High-Resolution Audio ready
CPUUp to Intel® Core™ i7 processor HX series (14th Gen)
OSWindows 11 Home (MSI recommends Windows 11 Pro for business.)
 Windows 11 Pro
DISPLAY17” QHD+ (2560x1600), 240Hz, IPS-Level
CHIPSETIntel® HM770
GRAPHICSNVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6
 Up to 2175MHz Boost Clock 140W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost.