Samsung - ViewFinity S9 S95UC - LS49C950UAUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #215373
Gyártó Samsung
CikkszámLS49C950UAUXEN
Frissítve11 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 49"
Kijelző max. felbontás 5120x1440
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB 3.0
  • USB Type-C
  • Lan
Képarány 32:9
Beépített hangszóró 2 x 5W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 120Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • Ívelt kijelző
  • DisplayHDR 400
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • PIP funkció (kép a képben)
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1000R
  • Képarány32:9
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány3000:1
  • FelbontásDQHD (5,120 x 1,440)
  • Reakcióidő (mp)5ms(GTG)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)49
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)1191.936(H)x335.232(V)
  • Ívelt képernyő1000R
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Fényerő (perc)280 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range)VESA DisplayHDR 400
  • Reakcióidő (mp)5ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 1.07B
  • Színskála (DCI)92% (CIE1976)
  • sRGB lefedettség1.15
  • KépkockasebességMax 120Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows 11
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
  • KVM SwitchIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI2 db
  • HDMI Verzió2
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub3
  • USB Hub Verzió3
  • USB-C1 db
  • USB-C töltés90W
  • HDCP Version (USB-C)2.2
  • Ethernet (LAN)1 db
Hang
  • HangszóróIgen
  • Speaker Output5W x2
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
  • SzínmódEntertain / Graphic / Eco / Game Standard / RPG / RTS / FPS/ Sports / Original / Custom
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120.0mm (± 5.0mm)
  • Döntés-2.0° (± 2°) ~ 11.0° (± 2°)
  • Forgatás-15.0° (± 3°) ~ 15.0° (± 3°)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
  • Újrahasznosított műanyag10 ↑
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)210 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)44.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)64 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)1147.6 x 568.4 x 420.5 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)1147.6 x 363.5 x 293.8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)1265 x 343 x 481 mm
Súly
  • Súly talppal15.6 kg
  • Beállított súly állvány nélkül10.6 kg
  • Csomag súlya20.6 kg
Tartozék
  • HDMI kábelIgen
  • C típusú USB kábelIgen
  • USB 3.0 kábelIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung - ViewFinity S9 S95UF - LS49F950UAUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-B
  • RJ45
  • 32:9
  • 2 x 5W
  • 120Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 5ms
  • Ívelt kijelző
  • DisplayHDR 400
  • PIP funkció (kép a képben)
Samsung - Odyssey G9 G95C - LS49CG950EUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • 5120x1440
  • VA
  • HDMI (2.1)
  • USB 3.0
  • 32:9
  • 240Hz
  • 100x100
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10+
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • LED Világítás
Samsung - Odyssey OLED G9 G95SC - LS49CG950SUXDU (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • OLED
  • HDMI (2.1)
  • 2 x 5W
  • 240Hz
  • 0,3ms
  • Távirányító
  • Bluetooth
  • Gamer (játékosoknak)
  • HDR 10+
  • AMD FreeSync Premium Pro
  • Adaptive Sync
  • Smart
  • WIFI
  • LED Világítás
SAMSUNG - Odyssey OLED G9 G93SD - LS49DG934SUXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 49"
  • OLED
  • Micro HDMI
  • Nincs
  • 240Hz