SAMSUNG - ViewFinity S8 S80D - LS27D800EAUXEN
Azonosító #221903
Gyártó Samsung
CikkszámLS27D800EAUXEN
Frissítve8 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • USB 3.0
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 60Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • PIP funkció (kép a képben)
Súly 7.9 kg
Termék leírás
Specifikációk
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1000:1(Typ)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • KépkockasebességMax 60 Hz
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)27
  • Sík / ÍveltSík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)596.736mm(H) x 335.664mm(V)
  • Panel típusIPS
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Fényerő (perc)280 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • Betekintési szög (H/V)178°/178°
  • SzíntámogatásMax 1.07B
  • sRGB lefedettség99% (Typ)
  • KépkockasebességMax 60 Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.2
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
  • USB Hub3
  • USB Hub Verzió3.0x3db
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaHAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány)120mm(±5.0mm)
  • Döntés-2.0˚(±2.0˚)~25.0˚(±2.0˚)
  • Forgatás-30.0˚(±3.0˚)~30.0˚(±3.0˚)
  • Pivot-92.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályF
  • Újrahasznosított műanyagTöbb mint 10%
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)90 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)25.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)37 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)612.9 x 556.6 x 220 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)612.9 x 367.7 x 41.6 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)687 x 160 x 510 mm
Súly
  • Súly talppal6.1 kg
  • Beállított súly állvány nélkül3.7 kg
  • Csomag súlya7.9 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • HDMI kábelIgen
  • USB 3.0 kábelIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • TCO TanúsítványIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Ezek is érdekelhetik
Xiaomi - Monitor A27Ui-EU - ELA6221EU
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • HDMI
  • USB Type-C
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 75x75
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 6ms
LG - 27UP650K-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • 5ms
  • HDR 10
  • DisplayHDR 400
AOC - U27G4R
  • 27"
  • HDMI (2.1)
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 320Hz
  • 100x100
  • 0,3ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Adaptive Sync
  • DisplayHDR 400
  • Anti-Blue Light technológia
  • PIP funkció (kép a képben)
SAMSUNG - ViewFinity S8 S80UD - LS27D800UAUXEN
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • USB 3.0
  • USB Type-C
  • Lan
  • 60Hz