Samsung - ViewFinity S7 S70D - LS27D700EAUXEN
Azonosító #221870
Gyártó Samsung
CikkszámLS27D700EAUXEN
Frissítve8 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • Displayport
  • HDMI (2.0)
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 60Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság
  • HDR 10
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • PIP funkció (kép a képben)
Termék leírás
Specifikációk
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Képarány16:9
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány1000:1(Typ)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • KépkockasebességMax 60 Hz
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)27
  • Sík / ÍveltFlat
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)596.736mm(H) x 335.664mm(V)
  • Panel típusIPS
  • Fényerő (tipikus)350 cd/㎡
  • Fényerő (perc)280 cd/㎡
  • Kontrasztarány (Dinamikus)Mega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • Felbontás4K (3,840 x 2,160)
  • Reakcióidő (mp)5ms
  • Betekintési szög (H/V)178°/178°
  • SzíntámogatásMax 1.07B
  • sRGB lefedettség99% (Typ)
  • KépkockasebességMax 60 Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kép-a-képbenIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • KépméretIgen
  • Windows minősítésWindows11
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Auto Source SwitchAuto Source Switch+
  • Adaptív képIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.2
  • HDCP Version (DP)2.2
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2
  • HDCP Version (HDMI)2.2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári TuningIgen
Kialakítás
  • Előlap színeFekete
  • Hátlap színFekete
  • Állvány színeFekete
  • Állvány típusaSIMPLE
  • Döntés-2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
  • Fali tartó100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztályF
  • Újrahasznosított műanyagTöbb mint 10%
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)80 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)23.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)34 kWh
  • TípusBelső tápegység
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)612.9 x 473.2 x 180 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)612.9 x 367.7 x 41.6 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)687 x 160 x 484 mm
Súly
  • Súly talppal5.0 kg
  • Beállított súly állvány nélkül3.5 kg
  • Csomag súlya6.6 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • HDMI kábelIgen
Tanúsítvány és megfelelőség
  • TCO TanúsítványIgen
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
LG - 27US500-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • HDMI
  • Displayport
  • 16:9
  • Nincs
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • HDR 10
LG - 27G610A-B
  • 27"
  • 2560x1440 - QHD
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • 16:9
  • Nincs
  • 200Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • AMD FreeSync Premium
  • DisplayHDR 400
LG - 27US550-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • HDMI
  • 60Hz
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
LG - 27UP650K-W
  • 27"
  • 60Hz