Samsung - Essential S3 - LS22F320GAUXEN
Azonosító #245598
Gyártó Samsung
CikkszámLS22F320GAUXEN
Frissítve25 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 22"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa IPS
Csatlakozók HDMI
Képarány 16:9
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 120Hz
VESA felfogatás 100x100
Válaszidő 5ms
Súly 4.5 kg
Termék leírás
Kijelző
Kijelző méret22 "
Képátló54,00 cm
Panel típusIPS
Kijelző felbontás1920x1080
Kijelző képarány16:9
Kijelző fényerő250 cd/m2
Kijelző kontraszt1000:1
Kijelző betekintési szög178° / 178°
Kijelző válaszidő5 ms
Kijelző képfrissítés120 Hz
Kialakítás
Fali konzol szabványVESA 100x100
Dönthető/billenthetőIgen
Csatlakozók
HDMI2 db
Tápellátás
Energia osztály 2021.D
Fizikai jellemzők
Alap színFekete
Szélesség (max.)490 mm
Magasság (max.)400 mm
Mélység (max.)175 mm
Nettó súly2,1 kg
ÁllapotÚj
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung - S3 S30GD - LS22D300GAUXEN
  • 22"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • VGA
  • HDMI
  • 16:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
AOC 23,8" 24B3HA2 Adaptive Sync - IPS WLED
  • 23,8"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • HDMI
  • VGA
  • 16:9
  • 2W
  • 120Hz
  • 100x100
Acer - EK251QGbi - UM.KE1EE.G01
  • 24,5"
  • Nincs
  • 120Hz
  • Dönthető(Tilt)
  • 4ms
  • Adaptive Sync
SAMSUNG - S3 S32GF - LS24F320GAUXEN
  • 24"
  • 120Hz