Samsung - Essential Monitor S3 S30GD - LS24D300GAUXEN
Azonosító #228033
Gyártó Samsung
CikkszámLS24D300GAUXEN
Frissítve12 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 24"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • VGA
  • HDMI
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 3.8 kg
Termék leírás
Specifications
Collapse all
Overview
  • Resolution
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Brightness (Typical)
    250 cd/㎡
  • Contrast Ratio Static
    1000:1(Typical)
Display
  • Screen Size (Class)
    24
  • Flat / Curved
    Flat
  • Active Display Size (HxV)
    527.04 x 296.46 mm
  • Aspect Ratio
    16:9
  • Panel Type
    IPS
  • Brightness (Typical)
    250 cd/㎡
  • Brightness (Min)
    200 cd/㎡
  • Contrast Ratio Static
    1000:1(Typical)
  • Contrast Ratio (Dynamic)
    Mega
  • Resolution
    FHD (1,920 x 1,080)
  • Response Time
    5 (GTG)
  • Viewing Angle (Horizontal/Vertical)
    178°/178°
  • Colour Support
    Max 16.7M
  • Colour Gamut (NTSC 1976)
    72% (CIE 1931)
  • Refresh Rate
    Max 100Hz
General Feature
  • Eco Saving Plus
    Yes
  • Eye Saver Mode
    Yes
  • Flicker Free
  • Image Size
  • Windows Certification
    Windows11
  • FreeSync
    No
  • G-Sync
    No
  • Off Timer Plus
Smart Service
  • Smart Type
Interface
  • D-Sub
    1 EA
  • HDMI
    1 EA
  • HDMI Version
    1.4
  • HDCP Version (HDMI)
    1.4
  • Headphone
  • USB Hub
  • USB Hub Version
  • USB-C
Audio
  • Speaker
  • Speaker Output
Operation Conditions
  • Temperature
    10℃~ 40℃
  • Humidity
    10% ~ 80%, non-condensing
Design
  • Front Color
    BLACK
  • Rear Color
    BLACK
  • Stand Color
  • Stand Type
    SIMPLE
  • Tilt
  • Wall Mount
    100 x 100
Eco
  • Recycled Plastic
    13.8 %
Power
  • Power Supply
    AC 100~240V
  • Power Consumption (Max)
    25 W
  • Power Consumption (Typ)
    15.0 W
  • Power Consumption (DPMS)
    0.50 W
  • Power Consumption (Off Mode)
    0.30 W
  • Power Consumption (Yearly)
    22 kWh/year
  • Type
    External Adaptor
Dimension
  • Set Dimension with Stand (WxHxD)
    540.7 x 428.5 x 175.1 mm
  • Set Dimension without Stand (WxHxD)
    540.7 x 320.4 x 36.2 mm
  • Package Dimension (WxHxD)
    636.0 x 100.0 x 363.0 mm
Weight
  • Set Weight with Stand
    2.4 kg
  • Set Weight without Stand
    2.0 kg
  • Package Weight
    3.8 kg
Accessory
  • Power Cable Length
    1.5 m
  • HDMI Cable
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
MSI - PRO MP252L
  • 24,5"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • Displayport
  • Nincs
  • 100Hz
  • Dönthető(Tilt)
  • 4ms
  • Adaptive Sync
Samsung - S3 S30GD - LS22D300GAUXEN
  • 22"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VGA
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
SAMSUNG - S3 S32GF - LS24F320GAUXEN
  • 24"
  • 120Hz
  • 5ms
Dell - SE2425HM - 210-BQZT
  • 24"
  • 100Hz