LORGAR - 27MP1 - LRG-27MP1U160-GY
Azonosító #245994
Gyártó Lorgar
CikkszámLRG-27MP1U160-GY
Frissítve13 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • USB Type-B
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Van
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 160Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • LED Világítás
  • AMD FreeSync
  • NVIDIA G-Sync
Termék leírás
  • 27-hüvelykes monitor
  • MiniLED háttérvilágítás: 2304 helyi fényerő szabályozás
  • Felbontás: 4K UHD (3840×2160)
  • Fast IPS panel: 1 ms válaszidő
  • Képfrissítési gyakoriság: 160 Hz
  • Csúcs fényerő: 1000 nits
  • Testreszabható RGB világítás
  • LORGAR PLATFORM: világítási effektusok vezérlése és játékspecifikus funkciók
  • Beépített két mikrofon és 2.1 csatornás hangrendszer
  • HDMI 2.1; DP 1.4; USB (A), USB (B), USB (C); Audio Out
  • Teljesen állítható állvány és fejhallgató akasztó
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Dell - 27 PLUS S2725QC - 210-BQWS
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 16:9
  • Van
  • 120Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
  • AMD FreeSync Premium
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • 16:9
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • 100x100
  • 5ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
DELL - UltraSharp 27 U2725QE - 210-BQTL
  • 27"
  • Thunderbolt 4
  • RJ45
  • Nincs
  • 120Hz
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
  • DisplayHDR 600
HP - Series 7 Pro 727pk - 8J9G2AA#ABB
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • Lan
  • Thunderbolt 4
  • Nincs
  • 60Hz