SAMSUNG - Odyssey G7 G70D - LS27DG702EUXDU
Azonosító #225915
Gyártó Samsung
CikkszámLS27DG702EUXDU
Frissítve11 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 3840x2160 - 4K UHD
Panel típusa IPS
  • USB 3.0
  • Lan
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 5W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 144Hz
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Smart
  • Távirányító
  • HDR 10+
  • AMD FreeSync Premium
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • WIFI
  • Bluetooth
Súly 7.2 kg
Termék leírás
Specifikációk
Összes bezárása
Áttekintés
  • Sík / Ívelt
    Sík
  • Képarány
    16:9
  • Fényerő (tipikus)
    350 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
    1000:1
  • Felbontás
    4K (3840 x 2160)
  • Reakcióidő (mp)
    1 ms (GTG)
  • Betekintési szög (H/V)
    178˚/178˚
  • Képkockasebesség
    Max 144Hz
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)
    27
  • Sík / Ívelt
    Sík
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)
    596,736 x 335,664
  • Képarány
    16:9
  • Panel típus
    IPS
  • Fényerő (tipikus)
    350 cd/㎡
  • Fényerő (perc)
    280 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány
  • HDR (High Dynamic Range)
    VESA DisplayHDR 400
  • HDR10+
    HDR10+ Gaming
  • Felbontás
    4K (3840 x 2160)
  • Reakcióidő (mp)
    1 ms (GTG)
  • Betekintési szög (H/V)
  • Színtámogatás
    Max 1B
  • sRGB lefedettség
    99% (CIE1931)
  • Képkockasebesség
    Max 144Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő Üzemmód
    Igen
  • Villódzásmentes technológia
    Igen
  • Képméret
  • Windows minősítés
    Windows11
  • FreeSync
    FreeSync Premium
  • G-Sync
    Nem
  • Kikapcsolás időzítő
  • Virtuális AIM Point
  • Core Sync
  • Game Bar 2.0
  • HDMI-CEC
  • Auto Source Switch
    Auto Source Switch+
  • Adaptív kép
  • Ultraszéles Játék nézet
Smart Szolgáltatás
  • Okos típus
    Smart
  • Operációs rendszer
    Tizen™
  • Bixby
  • Távoli térbeli hanginterakció
  • SmartThings Hub
  • Több készülékes élmény
    TV-ről mobilra, Mobilról TV-re, Hangtükrözés, Vezeték nélküli TV bekapcsolás, Tap View
  • My Contents
  • Multi View
    Akár 2 videó
  • Smart Calibration
    Alap
  • Távoli hozzáférés
Interfész
  • Vezeték nélküli kijelző
  • Kijelző csatlakozó
    1 db
  • Display Port Verzió
    1.4
  • HDMI
    2 db
  • HDMI Verzió
    2.1
  • USB Hub
    2
  • USB Hub Verzió
    3.0
  • USB-C
    Nem
  • USB-B Upstream Port
    1
  • Ethernet (LAN)
    1 db
  • Beépített Wi-Fi
    Igen (WiFi5)
  • Bluetooth
    Igen (5.2)
Hang
  • Hangszóró
  • Speaker Output
    10 W
  • Adaptív hang
    Adaptív Hang Pro
Működési feltételek
  • Hőmérséklet
    10~40 ℃
  • Páratartalom
    10~80, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • Gyári Tuning
  • Gyári beállítás riport
Kialakítás
  • Előlap színe
    Fekete
  • Hátlap szín
    Fekete
  • Állvány színe
  • Állvány típusa
    HAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány)
  • Döntés
  • Forgatás
  • Pivot
  • Fali tartó
    100 x 100
Eco
  • Energiahatékonysági osztály
    F
Töltés
  • Tápegység
    AC100-240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)
    78 W
  • Energiafelhasználás (jellemző)
    26,0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)
    0,50 W
  • Energiafogyasztás (éves)
    38 kWh
  • Típus
    Külső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)
    613,0 x 553,2 x 263,5 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)
    613,0 x 361,5 x 73,8 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)
    695,0 x 159,0 x 478,0 mm
Súly
  • Súly talppal
    7,1 kg
  • Beállított súly állvány nélkül
    3,9 kg
  • Csomag súlya
    8,9 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz
    1,5 m
  • DP kábel
  • USB 3.0 kábel
  • Távirányító
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
Ezek is érdekelhetik
LG - 27U730A-B
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • IPS
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • HDMI
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • Magasságállítás
  • 5ms
LG - 27UP850K-W
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • USB Type-C
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • 5ms
  • DisplayHDR 400
  • 27"
  • HDMI (2.0)
  • 2 x 5W
  • 60Hz
SAMSUNG - Odyssey 3D G90XF - LS27FG900XUXEN
  • 27"
  • HDMI (2.1)
  • USB 3.1
  • 2 x 5W
  • 165Hz