LG - UltraGear 27GS50F-B
Azonosító #224358
Gyártó LG
Cikkszám27GS50F-B.AEUQ
Frissítve28 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 180Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • AMD FreeSync
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
Súly 8.2 kg
Termék leírás
ÁLTALÁNOS
  • Képernyőméret27"PaneltípusVA
  • Képarány16:9Felbontás1920 x 1080
  • Fényerőtip.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m²Kontrasztaránytip.: 3000:1, min.: 2400:1
  • Válaszidő (GTG)1ms MBR, 5ms (GtG at Faster)Láthatósági szög (CR≥10)178º(R/L), 178º(U/D)
  • Színskála (Tip.)NTSC 72% (CIE1931)Képfrissítés (Hz)max.: 180 Hz
CSATLAKOZÓK
  • D-SubNemDVI-DNem
  • HDMIIgen (2 db)
    DisplayPortIgen (1 db)
  • ThunderboltNemUSB type-CNem
  • Fejhallgató-kimenet3 pólusú (csak hang)USB Upstream PortNem
  • USB Downstream PortNem
HANG
  • HangszóróNemBluetoothos kapcsolódásNem
TÁPELLÁTÁS
  • TípusKülső áramforrás (Adapter)Bemenet100~240V (50/60Hz)
  • Normál bekapcsolt állapotban (gyári állapot típ.)17.1WTeljesítmény felvétel készenlétbenKevesebb, mint 0.5W
  • Képernyő kikapcsolt állapotábanKevesebb, mint 0.3W
SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK
  • Villódzásmentes képIgenFeketestabilizátorIgen
  • PIPNemPBPNem
  • MaxxAudioNemRich BassNem
  • Kettős vezérlésNemHDRHDR 10
  • Olvasó MódIgenSuper resolution +Nem
  • AMD FreeSync™FreeSyncNVIDIA G-Sync™ kompatibilisNem
  • Célkereszt funkcióIgenMozgási elmosódáscsökkentésIgen
  • OnScreen ControlIgenMikrofonNem
  • KameraNemSmart Energy SavingIgen
  • Mini-LED TechnológiaNemNano IPS™ TechnológiaNem
  • Advanced True Wide Pol.NemGyári színkalibrációNem
  • Hardveres szinkalibrációNemColor Weakness módIgen
  • VRR (Variable Refresh Rate)NemDAS mód (Dynamic Action Sync)Igen
  • OverClockingNemFPS számlálóIgen
  • Felhasználó által beállított billentyűIgenRGB LED világításNem
  • Auto Input SwitchIgenAutomatikus fényerőNem
Mechanika
  • DönthetőségIgen
MÉRET/SÚLY
  • Méret - talppal613.69 x 201.61 x 456.05 mmMéret - talp nélkül613.69 x 364.09 x 39.3 mm
  • Méret - doboz776 x 156 x 435 mmFalra Rögzíthetőség100 x 100 mm
  • Súly - talppal3.87 kgSúly - talp nélkül3.25 kg
  • Súly - doboz5.9 kg
TARTOZÉKOK
  • D-Sub kábelNemDVI-D kábelNem
  • HDMI kábelIgenDisplay PortNem
  • ThunderboltNemUSB Type CNem
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Dahua - LM27-E230C
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • HDMI
  • Displayport
  • 16:9
  • Nincs
  • 180Hz
  • 75x75
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Adaptive Sync
  • Anti-Blue Light technológia
Samsung - Odyssey G3 G30D - LS27DG300EUXEN
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • 16:9
  • Nincs
  • 180Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 1ms
  • HDR 10
  • AMD FreeSync
DELL - E2725H - 210-BNJP
  • 27"
  • VGA
  • 75Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 5ms
  • Anti-Blue Light technológia
DELL - SE2725H - 210-BNHJ
  • 27"
  • VGA
  • 75Hz