ASUS Hálózat határok nélkül
ASUS Hálózat határok nélkül
     

Szerver

Betöltés... Kérjük várjon!

  • SSD (PCIE)
  • 12,8TB
  • PCIE

Fujitsu Modular PSU 450W platinum hp

120 210 Ft
(94 653 Ft + ÁFA)

SUPERMICRO Ház mini 1U 512L-260B

39 110 Ft
(30 795 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 1U
  • 260W
  • 30m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM2

SUPERMICRO ház 1U - CSE-504-203B

45 570 Ft
(35 881 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 1U
  • 200W
  • Xeon 1225v5 - 3.3GHz (4C/4T)
  • 8GB (1x8GB)
  • Torony
  • Opteron X3216 - 1.6GHz (2C/2T)
  • 8GB (1x8GB)
  • Torony

SUPERMICRO - 731I-300B

40 560 Ft
(31 937 Ft + ÁFA)
  • Torony
  • 300W

ASUS P10S-C/4L

84 030 Ft
(66 165 Ft + ÁFA)
  • LGA 1151
  • DDR4
  • Intel C232
  • ATX
  • HDD 2,5"
  • 1.2TB
  • SAS
  • 10000RPM
  • 2m
  • LC/LC
  • 50/125
  • OM4

CONTEG Kábelvezető 19" 1U 40/40

1 200 Ft
(944 Ft + ÁFA)
  • Xeon 1225v5 - 3.3GHz (4C/4T)
  • 8GB (1x8GB)
  • Torony