ASUS Hálózat határok nélkül
ASUS Hálózat határok nélkül

Szerver

Betöltés... Kérjük várjon!

Netrack server case - NP5104

48 360 Ft
(38 078 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 4U
  • Nincs

Netrack server case - NP5107

39 250 Ft
(30 905 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 2U
  • Nincs

Netrack server case - NP5106

22 220 Ft
(17 496 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 1U
  • Nincs

Netrack univerzális 19" rack sín

207 030 Ft
(163 015 Ft + ÁFA)

Asus Z11PA-U12/10G-2S

186 250 Ft
(146 653 Ft + ÁFA)
  • LGA 3647
  • DDR4
  • Intel C622
  • ATX

HP 300GB SAS 10K SFF SC DS-STOCK

47 130 Ft
(37 110 Ft + ÁFA)

HPE - 2.5-HDD-SAS-Hot-Plug 600GB - 872477-B21

64 350 Ft
(50 669 Ft + ÁFA)
  • HDD 2,5"
  • 600GB
  • SAS
  • 10000RPM
  • 10m
  • LC/UPC-LC/UPC
  • 50/125
  • OM3
  • HDD 3,5"
  • 8TB
  • SAS
  • 7200RPM
  • 256MB

SUPERMICRO - 732I-500B

65 260 Ft
(51 385 Ft + ÁFA)
  • Torony
  • 500W

SUPERMICRO 16x PCI-e 1U Riser Card, Retail

9 430 Ft
(7 425 Ft + ÁFA)

SUPERMICRO X11SSV-Q

87 340 Ft
(68 771 Ft + ÁFA)
  • LGA 1151
  • DDR4
  • Intel Q170
  • ITX

SUPERMICRO 4U - 743T-500B

137 000 Ft
(107 874 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 5U
  • 500W