Szerver

Betöltés... Kérjük várjon!

Dell PowerEdge T30 szerver QCX E3-1225v5 3.3GHz 8GB 1x1TB 3évNBD
-7%
  • Xeon 1225v5 - 3.3GHz (4C/4T)
  • 8GB (1x8GB)
  • Torony
Netrack server case - NP5105
-13%

Netrack server case - NP5105

23 360 Ft
(18 393 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 4U
  • Nincs

Supermicro Server Chassis CSE-745TQ-R800B

214 220 Ft
(168 677 Ft + ÁFA)
  • Torony
  • 2 x 800W

SUPERMICRO - 732I-500B

55 260 Ft
(43 511 Ft + ÁFA)
  • Torony
  • 500W
  • 20m
  • SC/APC-SC/UPC
  • 9/125
  • Single mode

Gembird 19" 1U (táp nélküli) szerverház

21 280 Ft
(16 755 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 1U
  • Nincs

SUPERMICRO ház 1U - CSE-504-203B

45 000 Ft
(35 433 Ft + ÁFA)
  • Rack
  • 1U
  • 200W

Intel Xeon E5-1650V4

248 650 Ft
(195 787 Ft + ÁFA)
Asus Z10PR-D16
-14%

Asus Z10PR-D16

170 190 Ft
(134 007 Ft + ÁFA)
  • LGA 2011-3
  • DDR4
  • Intel C612
  • EEB
  • 1,5m
  • SC/APC-SC/APC
  • 9/125
  • Single mode

SUPERMICRO - 733T-500B

78 080 Ft
(61 480 Ft + ÁFA)
  • Torony
  • 500W

SAMSUNG SSD SM863 240GB, 2,5", SATA 6Gb/s

69 500 Ft
(54 724 Ft + ÁFA)
  • SSD
  • 240GB
  • SATA