Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 23" - 55" - CM-55ST-01
Azonosító #239972
Gyártó Gembird
CikkszámCM-55ST-01
Frissítve22 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Mennyezeti konzol
Extra tulajdonság Dönthető
VESA (furat távolság)
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 300x200
  • 200x400
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
Max. teherbírás 20kg
Súly 2.4 kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: fekete
Képernyőméret: 23" - 55"
Teherbírás: 20 kg
Mennyezettől való távolság: 83 mm (összecsukva)
Magasságállítási tartomány: 520 - 614 mm
Döntési tartomány: +0° ~ -80°
Forgási tartomány: +45° ~ -45°
Kábelrendezés: Nincs
Nettó tömeg: 2,2 kg
Méretek: 614 x 435 x 165 mm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 19" - 43" - CM-43ST-01
  • Mennyezeti konzol
  • Dönthető
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 20kg
ARCTIC W1A Konzol 13-30" - ORAEQ-MA005-GB
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • Forgatható
  • Elfordítható
  • 20kg
VALUE LCD TV/Monitor tartó mennyezeti 3 karos
  • Mennyezeti konzol
  • Forgatható
Harmantrade CM201 17"-40" monitor TV mennyezeti tartó fekete
  • Elfordítható
  • 35kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 23" - 55" - CM-55ST-01 termékről!