Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 43"-90" - WM-90ST-02
Azonosító #239928
Gyártó Gembird
CikkszámWM-90ST-02
Frissítve22 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Asztali Konzol
Extra tulajdonság
  • Dönthető
  • Elfordítható
  • Összehajtható
VESA (furat távolság)
  • 100x200
  • 200x200
  • 200x300
  • 300x200
  • 200x400
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
  • 600x200
  • 600x300
  • 600x400
Max. teherbírás 50kg
Súly 6.1 kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: finom textúrájú fekete
Vevővászon méret: 43" - 90"
Teherbírás: 50 kg
Profil: 19,5-250 mm
Döntési tartomány: +3° ~ -15°
Forgási tartomány: +30°~-30°
Vevővászon szint: +3°~-3°
Szerelés: tömör fal, dupla tartószerkezet (406 mm/450 mm)
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Equip - TV Fali konzol 32"- 55" - 650315
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • Forgatható
  • Állítható magasság
  • 100x100
  • 200x200
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x400
  • 50kg
DIGITUS - univerzális mennyezeti TV-tartó teleszkópos magasságállítással - DA-90421
  • Mennyezeti konzol
  • Forgatható
  • Állítható magasság
  • 600x400
  • 50kg
Assmann-DIGITUS univerzális Monitor/TV mennyezeti tartó 37-70", 50 kg max - DA-90421
  • Mennyezeti konzol
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 43"-90" - WM-90ST-02 termékről!