Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 37"-90" - WM-90ST-01
Azonosító #239929
Gyártó Gembird
CikkszámWM-90ST-01
Frissítve21 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság
  • Dönthető
  • Elfordítható
  • Összehajtható
  • Forgatható
VESA (furat távolság)
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 600x200
  • 500x300
  • 400x400
  • 600x300
  • 500x400
  • 600x400
Max. teherbírás 50kg
Súly 4.36 kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: finom textúrájú
fekete Vevőméret: 37" - 90"
Teherbírás: 50 kg
Profil: 67-422 mm
Döntési tartomány: +5° ~ -15°
Forgási tartomány: +90°~-90°
Vevővászon szint: +3°~-3°
Szerelés: tömör fal, egyetlen tartóoszlopra szerelhető
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
HAMA - FALITARTÓ "FITV", DÖNTHETŐ, 400x400, 65"-IG - 00220810
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • 100x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x400
  • 35kg
Digitus - Universal Wall Mount for Monitors, 1xLCD - DA-90357
  • Fali konzol
  • Elfordítható
  • 75x75
  • 100x100
  • 200x100
  • 30kg
Equip - TV Fali konzol 32"- 55" - 650315
  • Forgatható
  • Állítható magasság
  • 400x200
  • 50kg
Startech - TV fali tartó akár 80 hüvelykes VESA kijelzőkhöz - FPWARTS1
  • Kábelmenedzsment
  • Összehajtható
  • 200x400
  • 400x300
  • 600x200
  • 600x300
  • 600x400
  • 50kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Teljesen állítható fali TV-konzol, 37"-90" - WM-90ST-01 termékről!