Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 19" - 43" - CM-43ST-01
Azonosító #239966
Gyártó Gembird
CikkszámCM-43ST-01
Frissítve22 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Mennyezeti konzol
Extra tulajdonság Dönthető
VESA (furat távolság)
  • 75x75
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
Max. teherbírás 20kg
Súly 1.86 kg
Termék leírás
Anyag: acél
Felületkezelés: porfestés
Szín: fekete
Vevőméret: 19" - 43"
VESA támogatás: 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200
Teherbírás: 20 kg
Mennyezettől való távolság: 83 mm (összecsukva)
Magasságállítási tartomány: 337 - 431 mm
Döntési tartomány: +0° ~ -90°
Forgási tartomány: +45° ~ -45°
Kábelrendezés: Nincs
Nettó tömeg: 1,6 kg
Méretek: 431 x 220 x 165 mm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
ARCTIC W1A Konzol 13-30" - ORAEQ-MA005-GB
  • Fali konzol
  • Dönthető
  • Forgatható
  • Elfordítható
  • 100x100
  • 75x75
  • 20kg
Endorfy Monitor Asztali konzol - Atlas Single (13"-27", forgatható, dönthető, Max.8kg, fekete) - EY8F001
  • Asztali Konzol
  • Dönthető
  • Forgatható
  • 8kg
Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 23" - 55" - CM-55ST-01
  • Mennyezeti konzol
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 300x200
  • 200x400
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
  • 20kg
VALUE LCD TV/Monitor tartó mennyezeti 3 karos
  • Mennyezeti konzol
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Teljesen állítható mennyezeti TV-tartó, 19" - 43" - CM-43ST-01 termékről!