Xiaomi - S28D 5W hangszóró - QBH4269GL
Azonosító #224460
Gyártó Xiaomi
CikkszámQBH4269GL
Frissítve40 perce
Jótállás 12 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Csatlakozás Bluetooth
Szín Fekete
Súly 0.27 kg
Termék leírás
Alapadatok
TípusHangszóró
Kapcsolódási technológiaVezeték nélküli
BluetoothIgen
Alap színFekete
Hangszóró modulok száma1
Hangsugárzók száma1
Technikai paraméterek
Teljesítmény5,0 W
Bluetooth5.4
Akkumulátor
Üzemidő10 óra
Feltöltési idő3 óra
Egyéb adatok
Nemzetközi védelmi (IP) kódIP67
Csatlakozó(k)
USBIgen
Mikrofon csatlakozóIgen
Fizikai jellemzők
Súly200 gramm
Magasság (max.)90,7 mm
Szélesség (max.)74,4 mm
Mélység (max.)42,6 mm
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.19-én (kedden)
GLS Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.20-án (szerdán)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.20-án (szerdán)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Xiaomi - S28D 5W hangszóró - QBH4269GL termékről!