Startech - USB-C - HDMI többportos adapter 140 W-os PD töltéssel, 4K 60Hz HDMI, USB 5 Gbps - 168W-USBC-MULTIPORT
Azonosító #245551
Gyártó Startech
Cikkszám168W-USBC-MULTIPORT
Frissítve7 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
PC csatlakozó USB Type-C
Csatlakozók
  • 1xUSB Type-C
  • 1xHDMI
  • 1xUSB 3.0
Típus Aktív
Szín Fehér
Extra Tulajdonságok Power Delivery
Súly 0.14 kg
Termék leírás
Csatlakozó(k)
Külső portok
1 - HDMI
1 - USB 3.2 Type-A (9 tűs, 1. generáció, 5 Gbps)
1 - USB 3.2 Type-C (tápellátás + adat, 24 tűs, 1. generáció, 5 Gbps)
Gazdagép-csatlakozók
1 - USB C típusú
Környezeti
Üzemi hőmérséklet
0°C és 45°C között (32°F és 113°F között)
Tárolási hőmérséklet
-10°C és 70°C között (14°F és 158°F között)
Nedvesség
10 ~ 85% relatív páratartalom
Hardver
4K támogatás
Igen
Támogatott kijelzők
1
Hang
Igen
Felület
USB 3.2 Gen 1
Busz típusa
USB-C
Iparági szabványok
HDMI 2.0
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB tápellátási specifikáció, 3.2. verzió
Chipkészlet-azonosító
Felvonulás - PS178
Csomagolási információk
Csomag magassága
3,0 cm [1,2 hüvelyk]
Csomag hossza
14,2 cm [5,6 hüvelyk]
Szállítás (csomag) súlya
94,0 g [3,3 uncia]
Csomag szélessége
17,0 cm [6,7 hüvelyk]
Teljesítmény
Maximális adatátviteli sebesség
USB 5 Gbps
Maximális digitális felbontások
4K 60Hz
Típus és arány
USB 3.0 (5 Gbps)
MTBF
96 624 óra
Fizikai jellemzők
Szín
Fehér
Termék magassága
1,4 cm [0,6 hüvelyk]
Termék hossza
59 mm [2,3 hüvelyk]
A termék súlya
34 g [1,2 uncia]
Termék szélessége
4 cm [1,6 hüvelyk]
Hatalom
Áramforrás
Busszal táplált és gazda USB-C hálózati adapter
Energiaellátás
140 W
Kimeneti feszültség
5 DC
Energiafogyasztás (wattban)
10W
Szoftver
Operációs rendszer kompatibilitás
Nincs szükség illesztőprogramokra vagy szoftverre
Különleges megjegyzések / követelmények
Rendszer- és kábelkövetelmények
Opcionális: USB-C hálózati adapter (például a laptop USB-C alapú hálózati adaptere).
Jegyzet
A 3840 x 2160p felbontás (a 4K x 2K néven is ismert) eléréséhez 4K-képes számítógép szükséges.
Az USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) és USB 3.0 (5 Gbps) néven is ismert.
Lehetséges, hogy a laptopjának speciális töltési igényei vannak. Például, ha a laptop pontosan 60 W energiát igényel, és egy adapter fogyasztja a 60 W egy részét, előfordulhat, hogy a laptop nem ismeri fel, hogy elegendő energiát kap. A tápellátással kapcsolatos további információkért forduljon a hardver gyártójához.
Mi van a dobozban?
A csomag tartalma
1 - Többportos adapter
1 - Termékdokumentáció
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.19-én (kedden)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.20-án (szerdán)
GLS Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Startech - USB-C - HDMI többportos adapter 140 W-os PD töltéssel, 4K 60Hz, USB 10Gbps hub - 164B-USBC-MULTIPORT
FRISS
  • USB Type-C
  • 1xUSB 2.0
  • 1xHDMI
  • 2xUSB Type-C
  • 1xUSB 3.1
  • Aktív
  • Szürke
  • Power Delivery
FRISS
  • USB Type-C
  • 1xUSB Type-C
  • 1xUSB 3.1
  • Aktív
  • Szürke
  • Power Delivery
Startech - USB-C Többportos Adapter HDMI-vel - CDP2HDUACPW
  • 1xUSB 3.0
  • Fehér
Club 3D - USB-C® 7-in-1 Hub to HDMI™ 4K60Hz /SD-TF Card slot 2x USB A / USB-C® PD / RJ45 - CSV-2553
  • 2xUSB 3.0
  • 1xRJ-45
  • SD Kártyaolvasó
  • MicroSD Kártyaolvasó
  • Fekete
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Startech - USB-C - HDMI többportos adapter 140 W-os PD töltéssel, 4K 60Hz HDMI, USB 5 Gbps - 168W-USBC-MULTIPORT termékről!