Azonosító #242713
Gyártó Startech
Cikkszám65SAP2-TV-WALL-MOUNT
Frissítve19 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság
  • Összehajtható
  • Kábelmenedzsment
VESA (furat távolság)
  • 200x100
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 500x300
  • 600x300
  • 600x400
Max. teherbírás 45kg
Súly 0.46 kg
Termék leírás
Hardver
Falra szerelhető
Igen
Kábelrendezés
Igen
Tartalmazott eszközök
Artikuláló
Nem
Támogatott kijelzők száma
1
Tájolás
Vízszintes
Felszerelési lehetőségek
Falra szerelhető
Minimális profil a faltól
40 mm [1,6 hüvelyk]
VESA lyukminta(k)
200x100 mm
200x200 mm
200x300 mm
200x400 mm
300x200 mm
300x300 mm
400x200 mm
400x300 mm
400x400 mm
500x300 mm
600x300 mm
600x400 mm
Csomagolási információk
Csomag magassága
6,1 cm [2,4 hüvelyk]
Csomag hossza
45,4 cm [17,9 hüvelyk]
Szállítás (csomag) súlya
9,6 kg [21,1 font]
Csomag szélessége
79,9 cm [31,5 hüvelyk]
Teljesítmény
Általános specifikációk
Minimális távolság a faltól: 4 cm (1,5 hüvelyk)
Maximális távolság a faltól: 60 cm (23,6 hüvelyk)
Teherbírás (kijelzőnként)
45 kg [99,2 font]
Minimális megjelenítési méret
32"
Maximális megjelenítési méret
65"
Ívelt kijelzőhöz illik
Nem
UltraWide kijelzőkre illeszkedik
Videófal
Magasságállítás
Kijelző dönthető
+2° / -12°
Forgatható / Pivot
+60° / -60°
Kijelző elforgatása
+2° / -2°
Lopásgátló
Fizikai jellemzők
Szín
Fekete és ezüst
Építőanyag
Alumínium és acél
Termék hossza
730 mm [28,7 hüvelyk]
Termék szélessége
480 mm [18,9 hüvelyk]
Termék magassága
40 mm [1,6 hüvelyk]
A termék súlya
7,3 kg [16,0 font]
Mi van a dobozban?
A csomag tartalma
1 - TV fali tartószerkezet
2 - VESA függőleges konzolok
2 - VESA függőleges konzol csavarok
1 db 5 mm-es imbuszkulcs
1 db 10 mm-es villáskulcs
4 db M4x12 mm-es csavar
4 db M4x18 mm-es csavar
4 db M5x12 mm-es csavar
4 db M6x12 mm-es csavar
4 db M6x18 mm-es csavar
4 db M8x12 mm-es csavar
4 db M8x18 mm-es csavar
4 db M8x25 mm-es csavar