Azonosító #242714
Gyártó Startech
Cikkszám100AP1-TV-WALL-MOUNT
Frissítve29 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus Fali konzol
Extra tulajdonság
  • Dönthető
  • Kábelmenedzsment
  • Összehajtható
VESA (furat távolság)
  • 200x200
  • 200x300
  • 200x400
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x300
  • 400x400
  • 500x300
  • 600x300
  • 600x400
  • 800x400
  • 800x500
Max. teherbírás 80kg
Súly 0.39 kg
Termék leírás
Hardver
Falra szerelhető
Igen
Kábelrendezés
Igen
Tartalmazott eszközök
Artikuláló
Nem
Támogatott kijelzők száma
1
Tájolás
Vízszintes
Felszerelési lehetőségek
Falra szerelhető
Minimális profil a faltól
40 mm [1,6 hüvelyk]
VESA lyukminta(k)
200x200 mm
200x300 mm
200x400 mm
300x200 mm
300x300 mm
400x200 mm
400x300 mm
400x400 mm
500x300 mm
600x300 mm
600x400 mm
800x400 mm
800x500 mm
Csomagolási információk
Csomag magassága
18,0 cm [7,1 hüvelyk]
Csomag hossza
38,6 cm [15,2 hüvelyk]
Szállítás (csomag) súlya
16,5 kg [36,4 font]
Csomag szélessége
94,5 cm [37,2 hüvelyk]
Teljesítmény
Általános specifikációk
Minimális távolság a faltól: 10,5 cm (4,1 hüvelyk)
Maximális távolság a faltól: 55 cm (21,6 hüvelyk)
Teherbírás (kijelzőnként)
85 kg [187,4 font]
Minimális megjelenítési méret
32"
Maximális megjelenítési méret
100"
Ívelt kijelzőhöz illik
Nem
UltraWide kijelzőkre illeszkedik
Videófal
Magasságállítás
Kijelző dönthető
+2° / -12°
Forgatható / Pivot
+60° / -60°
Lopásgátló
Fizikai jellemzők
Szín
Fekete és ezüst
Építőanyag
Alumínium és acél
Termék hossza
870 mm [34,3 hüvelyk]
Termék szélessége
525 mm [20,7 hüvelyk]
Termék magassága
550 mm [21,7 hüvelyk]
A termék súlya
14230 g [502,3 uncia]
Mi van a dobozban?
A csomag tartalma
1 - TV fali tartószerkezet
2 - Függőleges rögzítőkonzolok
2 - Függőleges rögzítőkonzol csavarjai
1 - Fali lemez borítása
1 db 6 mm-es imbuszkulcs
4 db M4x12 mm-es csavar
4 db M4x18 mm-es csavar
4 db M5x12 mm-es csavar
4 db M6x12 mm-es csavar
4 db M6x18 mm-es csavar
4 db M8x12 mm-es csavar
4 db M8x18 mm-es csavar
4 db M8x25 mm-es csavar