SAMSUNG - Odyssey G5 - LC34G55TWWPXEN
Azonosító #204008
Gyártó Samsung
CikkszámLC34G55TWWPXEN
Frissítve11 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 34"
Kijelző max. felbontás 3440x1440
Panel típusa VA
Csatlakozók
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
Képarány 21:9
Beépített hangszóró Nincs
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 165Hz
VESA felfogatás 75x75
Állítási lehetőségek Dönthető(Tilt)
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • HDR 10
  • AMD FreeSync Premium
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Termék leírás
Specifikációk
  • Ívelt képernyő1000R
  • Képarány21:9
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Statikus kontraszt-arány2,500:1(Typ.)
  • Felbontás3,440 x 1,440
  • Reakcióidő (mp)1 (MPRT)
Specifikációk részletei
Kijelző
  • Képernyőméret (Class)34
  • Sík / ÍveltÍvelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)797.22 (H) * 333.72 (V)
  • Ívelt képernyő1000R
  • Panel típusVA
  • Fényerő (tipikus)250 cd/㎡
  • Fényerő (perc)200 cd/㎡
  • Dinamikus kontrasztarányMega ∞ DCR
  • HDR (High Dynamic Range)HDR10
  • Felbontás3,440 x 1,440
  • Reakcióidő (mp)1 (MPRT)
  • Betekintési szög (H/V)178°(H)/178°(V)
  • SzíntámogatásMax 16.7M
  • Színskála (NTSC 1976)72%
  • KépkockasebességMax 165Hz
Általános jellemzők
  • Szemkímélő ÜzemmódIgen
  • Villódzásmentes technológiaIgen
  • Kettős képernyőIgen
  • Windows minősítésWindows 10
  • FreeSync PremiumIgen
  • Kikapcsolás időzítőIgen
  • Képernyőméret optimalizálóIgen
  • Sötétség kiegyenlítésIgen
  • Alacsony bemeneti késés módIgen
  • Frissítési ráta optimizálóIgen
  • Szuper Aréna játékélményIgen
Interfész
  • Kijelző csatlakozó1 db
  • Display Port Verzió1.4
  • HDMI1 db
  • HDMI Verzió2
  • Fülhallgató csatlakozóIgen
Hang
  • USB Hangprojektor (előkészítés)Nem
Működési feltételek
  • Hőmérséklet10~40 ℃
  • Páratartalom10~80%, Nem lecsapódó
Kalibrálás
  • SzínmódCustom/FPS/RTS/RPG/AOS/Cinema/Dynamic Contrast
Kialakítás
  • SzínFekete
  • Állvány típusaEgyszerű
  • Döntés-2 ~ 18
  • Fali tartó75 x 75
Eco
  • Energiahatékonysági osztályG
Töltés
  • TápegységAC 100~240V
  • Energiafogyasztás (Maximum)50W
  • Energiafelhasználás (jellemző)32.4 W
  • Energiafogyasztás (DPMS)0.50 W
  • Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban)0.30 W
  • Energiafogyasztás (éves)47 kWh
  • TípusKülső adapter
Méretek
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé)806.6 x 475.3 x 272.6 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)806.6 x 380.9 x 152.7 mm
  • Csomag mérete (WxHxD)901.0 x 216.0 x 441.0 mm
Súly
  • Súly talppal5.6 kg
  • Beállított súly állvány nélkül5.2 kg
  • Csomag súlya7.9 kg
Tartozék
  • Hálózati kábel hossz1.5 m
  • DP kábelIgen
  • Mini-Display ÁtalakítóNem
  • Installációs CDIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
MSI - MAG 346CQ
  • 34"
  • 3440x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • Displayport
  • 21:9
  • Nincs
  • 180Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 1ms
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • Adaptive Sync
LG - 34WR55QK-B
  • 34"
  • 3440x1440
  • VA
  • HDMI
  • USB Type-C
  • 21:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • HDR 10
AOC - CU34G2XE/BK
  • 34"
  • 144Hz
  • 1ms
  • Adaptive Sync
  • PIP funkció (kép a képben)
  • Anti-Blue Light technológia
  • 34"
  • HDMI (2.1)
  • USB Type-C
  • RJ45
  • 120Hz