Samsung 83" QE83S90FAEXXH 4K UHD Smart OLED TV (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
Azonosító #243843
Gyártó Samsung
CikkszámQE83S90FAEXXH
Frissítve9 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 83"
Kijelző háttérvilágítása OLED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Súly 49.8 kg
Termék leírás
Kijelző
Kijelző méret83 "
Képátló211,00 cm
Kijelző típusOLED
Kijelző felbontás3840x2160
Kijelző képfrissítés100 Hz
Alapadatok
SmartIgen
Tuner
  • DVB-T2
  • DVB-C
  • DVB-S2
  • CI+
Hangszóró40W
Energia osztály 2021.F
Csatlakozó(k)
BluetoothIgen
USB 2.0 be2 db
CI kártya foglalatIgen
LANIgen
Optikai hang kiIgen
WiFiIgen
Fizikai jellemzők
Fali konzol szabványVESA 400x300
Szélesség (max.)185,1 cm
Magasság (max.)113,4 cm
Mélység (max.)35,9 cm
Technikai paraméterek
GamerIgen
AMD FreeSync kompatibilitásIgen
NQ4 AI Gen3 Processzor
4K AI Felskálázás Pro
OLED HDR+
Gamer csomag, ami mindent visz!
Motion Xcelerator 144 Hz
Élvezd a zökkenőmentes képi megjelenítést még a hihetetlenül gyors akciók során is! A Samsung egyedülálló dinamikus frissítési technológiája sima mozgási teljesítményt biztosít a VRR játékokhoz, legfeljebb 4K 144 Hz-ig.