Sony - BZ30L 75" Professzionális kijelző - FW-75BZ30L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
Azonosító #243998
Gyártó Sony
CikkszámFW-75BZ30L
Frissítve26 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 3 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 75"
Kijelző háttérvilágítása DIRECT LED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Csatlakozók
  • USB 2.0
  • USB 3.0
  • Optikai hang ki
  • Jack
  • 4xHDMI
  • LAN
VESA Felfogatás 300x300mm
Extra tulajdonság
  • SMART(Android)
  • HDR 10
Súly 32,5 KG
Súly 1.11 kg
Termék leírás
Általános jellemzők
  • Képernyőméret
    75"
  • Fényerő (cd/m²)
    440
  • Kontrasztarány
    1200:1
  • Dinamikus kontrasztarány
  • Válaszidő (szürkéről szürkére, tipikus, ms)
  • Kijelző felbontása (vízszintes x függőleges, képpontok)
    3840 x 2160
  • HDR (nagy dinamikatartományú) kompatibilitás
    Igen (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  • Képarány
    16:9
  • Álló/dönthető kompatibilitás
    Igen
Kijelző jellemzői
  • Fényerő-szabályozás típusa
    Keret fényerőszabályozás
  • Kijelzőeszköz
    LCD
  • Panel típusa
    IPS
  • Háttérvilágítás típusa
    Közvetlen LED
  • TRILUMINOS kijelző
    TRILUMINOS PRO
  • Színskála (DCI-P3)
    92%
  • Képfeldolgozó
    4K HDR processzor X1
  • Működési idő
    Éjjel-nappal
  • Mélyfekete, tükröződésmentes
    Nem
  • Ködösség (%)
    1%
  • Látószög (jobb/bal)
    178 (89 / 89) fok (CR >10)
  • Látószög (fel/le)
    178 (89 / 89) fok (CR >10)
Videó specifikáció
  • Videófeldolgozás
    4K X-Reality PRO
  • Mozgásjavító
    Motionflow XR 200/240Hz (natív 50/60Hz)
  • HDMI jel
    4096x2160p(24,50,60Hz),
    3840x2160p(24,25,30,50,60Hz),
    1080p(30,50,60Hz),
    1080/24p,
    1080i(50,60Hz),
    720p(30,50,60Hz),
    720/24p,
    576p,
    576i 480p,
    480i
Hangspecifikáció
  • Hangszóró pozíciója
    Lefelé irányuló tüzelés
  • Hangteljesítmény
    10W + 10W
Professzionális funkciók
  • Pro mód
    Igen
  • HDMI automatikus ébresztés
  • HTML5 platform
  • Többcsatornás/IPTV
  • Operációs rendszer
    Android TV
  • Beépített tárhely (GB)
    16 GB
Hálózati specifikáció
  • Wi-Fi Direct
  • Wi-Fi tanúsítvánnyal rendelkezik
  • Vezeték nélküli LAN
    Integrált
Kényelmi funkciók
  • USB lejátszási kodekek
  • Képernyőóra
  • Elalváskapcsoló
  • Be-/kikapcsolási időzítő
  • Beépített Chromecast
  • Apple AirPlay
Vezérlési specifikációk
  • IP-vezérlés
  • RS-232C vezérlés
  • HDMI-CEC
Bemenetek és kimenetek
  • HDCP
    HDCP2.3 (HDMI1/2/3/4 esetén)
  • Kompozit videó bemenet(ek)
    1 (oldalsó, mini jack)
  • HDMI bemenetek összesen
    4 (4 oldalas)
  • Analóg audio bemenet (összesen)
    1 (oldalsó analóg átalakítás)
  • Digitális audiokimenet (ek)
    1 (oldalsó)
  • USB portok
    2 (Oldalsó)
  • Ethernet bemenetek
    1 (oldalsó)
Tervezési jellemzők
  • Keret színe
    Fekete
  • VESA® lyuktávolsággal kompatibilis
  • VESA® lyuktávolság (Sz x Ma)
    300 x 300 mm / 11 7/8 x 11 7/8 hüvelyk
Környezeti specifikációk
  • Bekapcsolt üzemmódú energiafogyasztás (EPREL)
    142 kWh/1000 óra
  • Energiafogyasztás (készenléti állapotban)
    0,5 W
  • Dinamikus háttérvilágítás-szabályozás
  • Energiatakarékos mód
Tanúsítványok
  • EMC
    B osztály
Mérések
  • TV méretei állvány nélkül (Sz x Ma x Mé)
    1686 x 969 x 72 mm / 66 1/2 x 38 1/4 x 2 7/8 hüvelyk
  • Csomagolás méretei (Sz x Ma x Mé)
    1824 x 1114 x 187 mm / 71 7/8 x 43 7/8 x 7 3/8 hüvelyk
Súly
  • TV súlya állvány nélkül
    31,7 kg / 69,9 font
  • Csomagkarton súlya (bruttó)
    43 kg / 94,8 font
Kiegészítők
  • Fali tartó állító (csomagban)
    Igen (régiótól függően)
  • Asztali állvány (opcionális)
    Nem
További információk
  • Termékinformációs lap (csak Európában)
    https://eprel.ec.europa.eu/qr/1392999
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.19-én (kedden)
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.20-án (szerdán)
GLS Csomagponton
2026.05.20-án (szerdán)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL Csomagponton
2026.05.21-én (csüt.-ön)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Sony - BZ40L 65" Professzionális kijelző - FW-65BZ40L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 65"
  • DIRECT LED
  • 4K (3840x2160p)
  • USB 2.0
  • USB 3.0
  • Optikai hang ki
  • Jack
  • 4xHDMI
  • LAN
  • 300x300mm
  • SMART(Android)
  • HDR 10
  • 24,9 KG
Sony - BZ35L 65" Professzionális kijelző - FW-65BZ35L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 65"
  • DIRECT LED
  • 4K (3840x2160p)
  • 300x300mm
  • 24,9 KG
Sony - BZ35L 75" Professzionális kijelző - FW-75BZ35L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 75"
  • 300x300mm
  • 32,5 KG
Sony - BZ40L 75" Professzionális kijelző - FW-75BZ40L (TÚLMÉRETES ÁRÚ)
  • 75"
  • 300x300mm
  • 32,5 KG
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Sony - BZ30L 75" Professzionális kijelző - FW-75BZ30L (TÚLMÉRETES ÁRÚ) termékről!