Samsung 65" QBC Crystal UHD 4K Signage kijelző - LH65QBCEBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
Azonosító #227035
Gyártó Samsung
CikkszámLH65QBCEBGCXEN
Frissítve12 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 65"
Kijelző háttérvilágítása LED
Felbontás 4K (3840x2160p)
Digitális TV vétel N/A
Csatlakozók
  • 3xHDMI
  • 2x USB
  • Jack
  • RS232
  • WIFI
  • LAN/WIFI
  • Bluetooth
Audio teljesítmény N/A
VESA Felfogatás 400x300mm
Extra tulajdonság
  • SMART
  • Signage
Súly N/A
Termék leírás
Kijelző
  • Átlós méret 65"
  • Panel típus VA
  • Felbontás 3,840 x 2,160
  • Pixel osztás (HxV) 0.372x0.372mm
  • Fényerő (tipikus) 350 nit
  • Kontrasztarány 4,000:1
  • Betekintési szög (H/V) 178/178
  • Reakcióidő (mp) 8ms
  • Színskála 72% (NTSC)
  • Üveg köd 2%
  • H-leolvasási frekvencia 30~81kHz
  • Maximális pixel frekvencia 594MHz
  • V-leolvasási frekvencia 48~75Hz
  • Kontrasztarány (Dinamikus) Mega
  • Működési idő támogatása 16/7
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
  • HDMI bemenet 3
  • DP bemenet Nem
  • A HDMI verziója 2
  • A DP változata Nem
  • A HDCP verziója 2.2
  • USB 2
  • IR bemenet Igen
  • Audió bemenet Nem
  • Audió kimenet Stereo Mini Jack
  • RS232 bemenet Igen
  • RS232 kimenet Igen
  • RJ45 bemenet Igen
  • WiFi Igen
  • Bluetooth Igen
Töltés
  • Tápegység AC100-240V 50/60Hz
  • Energiafogyasztás (bekapcsolt üzemmódban) 187 W
  • Energiafogyasztás (alvó üzemmód) 0.5 W
Méretek
  • Készülék mérete (Szé x Ma x Mé) 1456.8 x 831.9 x 28.5 mm
  • Csomag mérete (Szé x Ma x Mé) 1616 x 945 x 164 mm
Súly
  • Készülék tömege 21.5 kg
  • Csomag súlya 28.0 kg
Működési feltételek
  • Hőmérséklet 0℃~ 40℃
  • Páratartalom 10 ~ 80%, nem lecsapódó
Mechanikai specifikáció
  • VESA rögzítés 400 x 300 mm
  • Keret szélessége 11.5mm (egyenlő)
  • Keret anyaga Matt
Opcionális funkciók
  • Felirat WMN-B50SC
  • Állvány STN-L6585C
SoC
  • OS verzió Tizen 7.0
  • Flash memória mérete 8GB
Eco
  • Energiahatékonysági osztály G
Tanúsítvány és megfelelőség
  • EMC Class B
  • Biztonság 60950-1, 62368-1
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.15-én pénteken 15:00 után
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.19-én (kedden)
MPL Csomagponton
2026.05.19-én (kedden)
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
Samsung 55" Flip Pro WM55B Interaktív Kijelző - LH55WMBWBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 55"
  • LED
  • 4K (3840x2160p)
  • 2xHDMI
  • 1x DP
  • USB 3.0
  • Jack
  • RS232
  • WIFI
  • LAN/WIFI
  • LAN
  • Bluetooth
  • 400x400mm
  • SMART
Samsung 55" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - LH55QMCEBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 55"
  • LED
  • 4K (3840x2160p)
  • 3xHDMI
  • 1x DP
  • 2x USB
  • LAN
  • 200x200mm
  • Signage
Samsung QM65C 65" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - LH65QMCEBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 65"
  • 400x300mm
  • Slim
  • 21,5 KG
Samsung 75" QMC Crystal UHD 4K Signage kijelző - LH75QMCEBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 75"
  • 400x400mm
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Samsung 65" QBC Crystal UHD 4K Signage kijelző - LH65QBCEBGCXEN (TÚLMÉRETES ÁRU) termékről!