LORGAR - 34MP1 - LRG-34MP1W180C-GY
Azonosító #245965
Gyártó Lorgar
CikkszámLRG-34MP1W180C-GY
Frissítve26 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 34"
Kijelző max. felbontás 3440x1440
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • USB Type-B
Képarány 21:9
Beépített hangszóró Van
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 180Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Gamer (játékosoknak)
  • Ívelt kijelző
  • LED Világítás
Termék leírás
  • 34-hüvelykes ívelt monitor
  • MiniLED háttérvilágítás: 2304 helyi fényerő szabályozás
  • Felbontás: (3440×1440)
  • Fast IPS panel: 1 ms válaszidő
  • Képfrissítési gyakoriság: 180 Hz
  • Csúcs fényerő: 1000 nits
  • Testreszabható RGB világítás
  • LORGAR PLATFORM: világítási effektusok vezérlése és játékspecifikus funkciók
  • Beépített két mikrofon és 2.1 csatornás hangrendszer
  • HDMI 2.1; DP 1.4; USB (A), USB (B), USB (C); Audio Out
  • Teljesen állítható állvány és fejhallgató akasztó
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
DELL - Pro 34 Plus P3425WE - 210-BRDR
  • 34"
  • 3440x1440
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • Displayport
  • USB 3.2 (Gen1)
  • USB Type-C
  • 21:9
  • Nincs
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • Anti-Blue Light technológia
ASUS - VA34VCPSN
  • 34"
  • 3440x1440
  • VA
  • HDMI (2.0)
  • Lan
  • 21:9
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 100x100
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • 4ms
  • Ívelt kijelző
  • Anti-Blue Light technológia
  • Eye-Care
  • ELMB SYNC - Extreme Low Motion Blur Sync
Dell - P3424WEB - 210-BGMM
  • 34"
  • IPS
  • HDMI
  • Lan
  • Jack
  • USB Type-B
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • 5ms
  • Webkamera
Dell - S3423DWC - 210-BEJE
  • 34"
  • VA
  • HDMI
  • 100Hz