LG - 38WN95C-W
Azonosító #179323
Gyártó LG
Cikkszám38WN95C-W.AEU
Frissítve11 perce
Jótállás 36 hónap
NEM RENDELHETŐ
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 38"
Kijelző max. felbontás 3840x1600
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • HDMI
  • Displayport
  • USB 3.0
  • Thunderbolt 3
Képarány 21:9
Beépített hangszóró 2 x 5W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 144Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 1ms
Extra tulajdonság
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • HDR 10
  • DisplayHDR 600
  • AMD FreeSync
  • Ívelt kijelző
  • Gamer (játékosoknak)
  • NVIDIA G-Sync
Súly 12.3 kg
Termék leírás
GENERAL
  • Size (Inch / cm)38" / 95.29 cm CurvedPanel TypeIPS
  • Aspect Ratio21:9Colour Gamut (CIE1976)DCI-P3 98% (typ.), DCI-P3 90% (min.)
  • Colour Depth (Num of Colours)1.07BPixel Pitch (mm)0.2291 x 0.2291
  • Resolution3840 x 1600Brightness (Typ.)450 (Typ.), 360 (Min.) cd/m2
  • Contrast Ratio (Original)1000:1 (Typ), 700:1 (Min.)(GTG)1ms (faster)
  • Viewing Angle (CR≥10)178/178Surface TreatmentAnti-Glare,3H
JACK INPUT/OUTPUT
  • HDMIYes (2ea)DisplayPortYes (ver1.4, 1ea)
  • ThunderboltYes (1ea), USB-C compatible, Data Transmission, 94W Power DeliveryUSB Down-streamYes (2ea/ver3.0)
  • Headphone OutYes
SPEAKER
  • Audio output (watt)5W x 2chAudio TuningRich Bass
POWER
  • TypeAdapterInput100-240Vac, 50/60Hz
  • Normal On (typ.)80W (typ.), 210W (max.)DC Off (Max)Under 0.3W
FREQUENCY
  • HDMI (Max resolution with refresh rate)3840 x 1600 @ 75HzDisplayPort (Max resolution with refresh rate)3840 x 1600 @ 144Hz
  • Thunderbolt (Max. Resolution at Hz)3840 x 1600 @ 144Hz
SPECIAL FEATURE
  • HDR 10YesVESA DisplayHDR™DisplayHDR™ 600
  • HDR EffectYesNano IPS™ TechnologyYes
  • Wide Colour GamutYesColour CalibratedYes
  • Auto BrightnessYesFlicker SafeYes
  • Reader ModeYesSuper + resolutionYes
  • RADEON FreeSync™YesFreesyncYes (Low Frame Compensation)
  • Black StabilizerYesDynamic Action SyncYes
  • PBPYesSmart Energy savingYes
  • Dual controllerYesOnScreen Control (OSC)Yes
STAND
  • Display Position AdjustmentsTilt/Height/SwivelWall Mount (mm)100 x 100
DIMENSION(W*D*H, MM)
  • Set (with Stand)895.4 x 285 x 583.7 (Up)
    895.4 x 285 x 473.7 (Down)Set (without Stand)895.4 x 97.4 x 393.4
  • Box1058 x 235 x 539Wall Mount size (mm)100 x 100
WEIGHT(KG)
  • Set (with Stand)8.32Set (without Stand)6.45
  • Box12.3
ACCESSORY
  • HDMIYesDisplayPortYes
  • ThunderboltYes
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
nem rendelhető
Express kiszállítás GLS-sel
GLS Csomagponton
Házhozszállítás MPL-el
MPL Csomagponton
MPL PostaPonton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
DELL - U3824DW - 210-BHXB
  • 38"
  • 3840x1600
  • IPS
  • HDMI
  • Displayport
  • Lan
  • USB 3.2 (Gen2)
  • USB Type-C
  • 21:9
  • Van
  • 60Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 5ms
  • Ívelt kijelző
Dell - U3425WE - 210-BMDS
  • 34,1"
  • 3440x1440
  • IPS
  • HDMI (2.1)
  • USB 3.2 (Gen2)
  • USB Type-C
  • Lan
  • 21:9
  • 2 x 5W
  • 120Hz
  • 100x100
  • 5ms
  • PIP funkció (kép a képben)
LENOVO - ThinkVision 27 3D - 63F1UAT3EU
  • 27"
  • 3840x2160 - 4K UHD
  • HDMI (2.1)
  • 16:9
  • 2 x 5W
  • 60Hz
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • 4ms
  • HDR 10
LG - 45GX900A-B (TÚLMÉRETES ÁRU)
  • 44,5"
  • OLED
  • USB 3.0
  • 2 x 7W
  • 240Hz