LG - 27BA550-B
Azonosító #224718
Gyártó LG
Cikkszám27BA550-B.AEUQ
Frissítve50 perce
Jótállás 36 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Kijelző méret 27"
Kijelző max. felbontás 1920x1080 - Full HD
Panel típusa IPS
Csatlakozók
  • VGA
  • HDMI
  • Displayport
Képarány 16:9
Beépített hangszóró 2 x 2W
Képfrissítési frekvencia (Max Hz) 100Hz
VESA felfogatás 100x100
Állítási lehetőségek
  • Dönthető(Tilt)
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
Válaszidő 5ms
Extra tulajdonság Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
Súly 4.58 kg
Termék leírás
ÁLTALÁNOS
  • Képernyőméret27"PaneltípusIPS
  • Képarány.16:9Felbontás1920 x 1080
  • Fényerőtip.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m²Kontrasztaránytip.: 1300:1, min.: 910:1
  • Válaszidő (GTG)5ms (GtG at Faster)Láthatósági szög (CR≥10)178º(R/L), 178º(U/D)
  • Színskála (Tip.)sRGB 99% (CIE1931)Képfrissítés (Hz)max.: 100 Hz
CSATLAKOZÓK
  • D-SubIgen (1 db)DVI-DNem
  • HDMIIgen (1 db)DisplayPortIgen (1 db)
  • ThunderboltNemUSB type-CNem
  • Fejhallgató-kimenet3 pólusú (csak hang)USB Upstream PortIgen (1 db/ver3.0)
  • USB Downstream PortIgen (2 db/ver3.0, 2 db/ver2.0)
HANG
  • Hangszóró2W x 2Bluetoothos kapcsolódásNem
TÁPELLÁTÁS
  • TípusBeépített áramforrásBemenet100~240V (50/60Hz)
  • Kimenet19V / 2.2ANormál bekapcsolt állapotban (gyári állapot típ.)14.5W
  • Teljesítmény felvétel készenlétbenKevesebb, mint 0.5W
    Képernyő kikapcsolt állapotábanKevesebb, mint 0.3W
FREKVENCIA
  • D-Sub (Max. felbontás / Hz)1920 x 1080 at 75Hz
NYELVEK
SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK
  • Villódzásmentes képIgenFeketestabilizátorIgen
  • PIPNemPBPNem
  • MaxxAudioNemRich BassNem
  • Kettős vezérlésNemHDRNem
  • Olvasó MódIgenSuper resolution +Igen
  • AMD FreeSync™NemNVIDIA G-Sync™ kompatibilisNem
  • Célkereszt funkcióNemMozgási elmosódáscsökkentésNem
  • OnScreen ControlNemMikrofonNem
  • KameraNemSmart Energy SavingIgen
  • Mini-LED TechnológiaNemNano IPS™ TechnológiaNem
  • Advanced True Wide Pol.NemGyári színkalibrációNem
  • Hardveres szinkalibrációNemColor Weakness módIgen
  • VRR (Variable Refresh Rate)NemDAS mód (Dynamic Action Sync)Igen
  • OverClockingNemFPS számlálóNem
  • Felhasználó által beállított billentyűNemRGB LED világításNem
  • Auto Input SwitchIgenAutomatikus fényerőNem
Mechanika
  • DönthetőségIgenForgathatóságIgen
  • Állítható magasságIgenPivotIgen
MÉRET/SÚLY
  • Méret - talppal610.8 x 536.6 x 239.9 mmMéret - talp nélkül610.8 x 360.3 x 50.8 mm
  • Méret - doboz739 x 165 x 488 mmFalra Rögzíthetőség100 x 100 mm
  • Súly - talppal5.05 kgSúly - talp nélkül3.25 kg
  • Súly - doboz8.55 kg
TANÚSÍTVÁNYOK
  • CEIgenErpIgen (D)
  • UL (cUL)IgenTUV-GSIgen
  • TUV-ErgoIgenTUV-típusNem
  • FCC-BIgenEgyébCEC,EAC,SIRC,MEPS,RoHS,TCO,EPA,CB
TARTOZÉKOK
  • TápkábelIgenD-Sub kábelNem
  • DVI-D kábelNemHDMI kábelIgen
  • Display PortIgenThunderboltNem
  • USB Type CNemUSB A to BIgen
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton
Személyes átvétel MPL csomagponton, postapontton
Vegy át csomagját egyszerűen és kényelmesen MOL, COOP csomagponton, PostaPontton.
Ezek is érdekelhetik
AOC - 27B3CA2
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • HDMI
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 100x100
  • Dönthető(Tilt)
  • 1ms
  • Adaptive Sync
  • Flicker Free (Villódzás mentes háttérvilágítás)
  • Anti-Blue Light technológia
AOC - 27E3QAF
  • 27"
  • 1920x1080 - Full HD
  • IPS
  • Displayport
  • 16:9
  • 2 x 2W
  • 75Hz
  • 100x100
  • Forgatható kijelző(Pivot)
  • Forgatható állvány(Swivel)
  • Magasságállítás
  • 4ms
  • Adaptive Sync
  • Anti-Blue Light technológia
Philips - 27E1N1300AE/00
  • 27"
  • USB Type-C
  • USB 3.2 (Gen1)
  • 2 x 2W
  • 100Hz
  • 4ms
PHILIPS - 272S1AE/00
  • 27"
  • VGA
  • DVI-D
  • 2 x 2W
  • 75Hz