Gembird - TV-állvány, 139 cm - 204 cm, fekete - TVS-86F-02
Azonosító #245592
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-86F-02
Frissítve24 perce
Típus TV állvány
Extra tulajdonság Gurulós
VESA (furat távolság)
  • 100x100
  • 600x400
Max. teherbírás 40kg
Termék leírás
Jellemzők
Fém TV-állvány görgőkkel
A legtöbb 55” - 86”-os LCD TV-t megtámasztja
Fokozatmentes magasságállítás
Praktikus polc berendezéseknek vagy anyagoknak
Tartós görgők rögzítő mechanizmussal
VESA-kompatibilis, max. 600 mm x 400 mm
Specifikációk
Anyag: acél, műanyag, forgácslap
Felületkezelés: porfestés
Szín: fekete
Támogatott képernyőméret: 55" - 86"
VESA támogatás: 100 x 100 mm ~ 600 x 400 mm
Magasságállítás: 950 - 1350 mm
Teherbírás: 40 kg
Kábelrendezés: nincs
Nettó tömeg: 12,7 kg
Méretek: 800 x 532 x 1550 mm