Gembird - Asztali TV-állvány (forgatható), 23" - 55" - TVS-D55S-01
Azonosító #239969
Gyártó Gembird
CikkszámTVS-D55S-01
Frissítve20 perce
Jótállás 24 hónap
RENDELÉSRE, 1 munkanap
0 vélemény
Írjon véleményt
SPECIFIKÁCIÓ
Típus TV állvány
Extra tulajdonság Fix állású
VESA (furat távolság)
  • 100x100
  • 100x200
  • 200x100
  • 200x200
  • 300x200
  • 400x200
  • 300x300
  • 400x300
  • 400x400
Max. teherbírás 40kg
Súly 4.82 kg
Termék leírás
Anyag: Acél, műanyag, edzett üveg
Szín: fekete
Támogatott képernyőméret: 23" - 55"
VESA támogatás: 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400
Teherbírás: 40 kg
Magasságállítás: 295 / 345 / 395 mm
Forgási tartomány: -35°~+35°
TV dőlésszöge: nincs
Kábelrendezés: Igen
Méretek: 430 x 200 x 609 mm
Mikor tudja átvenni a terméket?
Személyes átvétellel
2026.05.14-én csüt.-ön 15:00 után
Express kiszállítás GLS-sel
2026.05.15-én (pénteken)
GLS Csomagponton
2026.05.15-én (pénteken)
Házhozszállítás MPL-el
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL Csomagponton, Automatánál
2026.05.18-án (hétfőn)
MPL PostaPonton
FoxPost Csomagautomatánál
Személyes átvétel MPL csomagponton, automatánál vagy postapontton
Személyes átvétel FoxPost csomagautomatánál
Ezek is érdekelhetik
Multibrackets fali rögzítő LCD/PLAZMA/LED konzol M, fix 32-55" fekete színű
  • Fali konzol
  • Fix állású
  • 100x100
  • 200x100
  • 200x200
  • 300x200
  • 300x300
  • 400x200
  • 400x400
  • 50kg
Hama - FIX TV Wall Bracket 400x400 Black - 118104
  • Fali konzol
  • Fix állású
  • 75x75
  • 35kg
Gembird - Asztali TV-állvány, 37" - 75" - TVS-D75S-01
  • TV állvány
  • 75x75
  • 100x200
  • 400x300
  • 600x400
  • 40kg
Gembird - Asztali TV-állvány, 45" - 90" - TVS-D90F-01
  • TV állvány
  • 600x400
  • 800x400
  • 60kg
Vélemények 0
Írjon véleményt a(z) Gembird - Asztali TV-állvány (forgatható), 23" - 55" - TVS-D55S-01 termékről!